strona główna
  Odpocznijmy na chwilę od newsów związanych z koronawirusem. Najnowszy Świat Biznesu trafił do czytelników i jest do pobrania w wersji pdf.
W pierwszym w tym roku wydaniu magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego przeczytamy obszerną relację i podsumowanie konkursu Perły Biznesu 2019 oraz rozmowę z Łukaszem Lendnerem, dyrektorem szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o przyszłości drogi S6 (jej oddanie było Wydarzeniem Gospodarczym 2019 roku), dokończeniu drogi S3, obwodnicach Pomorza Zachodniego i szybkiej trasie do Warszawy przez Wałcz. Numer jak zwykle uzupełnia Koktajl biznesowy, felietony ekonomistów, Karuzela kadrowa i Twarze Biznesu. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<<
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 1-2/2011

  HOME    Świat Biznesu nr 1-2/2011    

Bank HSBC w Szczecinie

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia swój pierwszy oddział w Szczecinie otworzył bank HSBC, jedna z największych instytucji finansowych na świecie.

- Szczecin to gospodarcze i kulturalne centrum województwa zachodniopomorskiego, miasto o ogromnym potencjale, w którym po prostu nie mogło zabraknąć HSBC – mówi Janusz Dedo, prezes zarządu HSBC Bank Polska S.A. – Chcemy zaproponować jego mieszkańcom nasze produkty i usługi z zakresu zarządzania majątkiem. Mamy nadzieję, że oferta oszczędnościowo – inwestycyjna HSBC zainteresuje szczecinian.

Szczeciński oddział banku to pierwsza placówka na Pomorzu Zachodnim i druga, po Gdańsku w północnej Polsce. Mieści się przy ulicy Jagiellońskiej. Zatrudnia kilkanaście osób, w tym dziesięć w tzw. zespole mobilnym, które pracują poza oddziałem. Dyrektorem placówki został Krzysztof Jankowski. Oddział obsługuje jedynie klientów indywidualnych, oferując  im dwa pakiety usług i produktów bankowych: premier i advance. Najbliższy oddział banku HSBC obsługujący klientów korporacyjnych znajduje się w Poznaniu.

Na początku roku HSBC Bank Polska wynajął także 200 m kw. powierzchni biurowej w Oxygenie.

Foto. Swój pierwszy oddział w Szczecinie otworzył bank HSBC, jedna z największych instytucji finansowych na świecie. (archiwum)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 2981581