strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 1-2/2010

  HOME    Świat Biznesu nr 1-2/2010    

Biznes z gwiazdą

Trzydzieści lat temu rozpoczęła działalność firma rodzinna Kazimierza i Ireny Mojsiuk, kiedy to został otwarty ich własny Zakład Blacharstwa Samochodowego w Koszalinie.

Kolejne lata to salon Hondy w Starych Bielicach k/Koszalina (1995 rok), salon Mercedes-Benz w Koszalinie (1998 rok), serwis samochodów ciężarowych Mercedes-Benz w Koszalinie (2000 rok), salon i serwis samochodów osobowych mercedesa w Szczecinie przy ul. Pomorskiej (2001 rok). Najnowszą inwestycją, która liczy sobie nieco ponad rok, jest potężny serwis samochodów ciężarowych i dostawczych mercedesa wraz z nowoczesną lakiernią i blacharnią w szczecińskim oddziale spółki Mojsiuk. Warto nadmienić, że nowo powstały dział blacharsko-lakierniczy oferuje samodzielną i kompleksową likwidację szkód w samochodach osobowych i dostawczych wszystkich marek.

- Rozwój firmy połączony jest z wysoka jakością oferowanych przez nas usług – mówi Kazimierz Mojsiuk. – Szukamy jak najlepszych rozwiązań, by lepiej zaspakajać oczekiwania naszych klientów.

figurka.jpgTa dbałość o satysfakcję klienta zdecydowała o tym, że zarząd Mercedes-Benz ze Stuttgartu przyznał firmie Mojsiuk, nagrodę European CSI Award (jest to nagroda przyznawana punktom dealerskim i serwisowym, które w trakcie trwania programu wykazują się wzrostowym i stale wysokim poziomem satysfakcji klientów) wręczoną w listopadzie ub. roku w Salzburgu przez dr Annette Winkler, odpowiedzialną za światową sieć sprzedaży i rynki europejskie samochodow Merceds Benz. Należy dodać, że szczecińsko – koszalińska firma otrzymała to wyróżnienie za wysoki poziom obsługi w skali europejskiej sieci serwisu mercedesów jako jedyna z Polski.

Rok 2009 obfitował w kolejne prestiżowe wyróżnienia. Firma Mojsiuk znalazła się wśród nagrodzonych Diamentami miesięcznika Forbes, otrzymała nagrodę Naczelnej Organizacji Technicznej za „Inwestycję Roku”, a także wyróżnienie „Świata Biznesu” w postaci Perły Biznesu.

Dbając o stałe zadowolenie klientów w kompleksie motoryzacyjnym Mojsiuka na Pomorskiej w Szczecinie od wiosny można także posilić się w „Barze pod Gwiazdą”, który otwarty został z myślą o klientach salonu i serwisu (przy większych naprawach posiłek jest serwowany na koszt firmy).

W salonach Mojsiuka, prócz bieżącej działalności usługowej, trwają już przygotowania do przyszłego roku. Na rynku motoryzacyjnym pojawi się bowiem w 2010 roku długo oczekiwany nowy model samochodu klasy CLS i nowa wersja ciężarówki z napędem hybrydowym (napęd spalinowy i elektryczny) Atego. Jest to samochód o dopuszczalnej masie całkowitej do 12 ton, adresowany dla małych i średnich firm. Pojawienie się nowych produktów wiązać się będzie z licznymi atrakcyjnymi imprezami promocyjnymi dla obecnych i przyszłych klientów.

(wab)

fot. archiwum


 

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3015876