strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 9-10/2012

  HOME    Świat Biznesu 9-10/2012    

Ćwierćwiecze w Barzkowicach

Ponad 130 tys. osób odwiedziło 25. targi rolne Agro-Pomerania zorganizowane w drugi weekend września. To największa impreza wystawiennicza w naszym regionie.

Wśród 900 wystawców byli producenci rolni, dystrybutorzy maszyn rolniczych, sprzętu i nawozów, ale też wszyscy, którzy liczą na dobry biznes z przedstawicielami agrobiznesu - bankowcy, ubezpieczyciele, dealerzy samochodowi. W tym roku na targach mocno wyeksponowana były dwie imprezy targowe:  Regionalna Wystawa Bydła Mlecznego oraz Zachodniopomorska Wystawa Hodowlana Koni.

Podczas targów rolnicy z całego województwa mogli skorzystać z porad i informacji instytucji związanych z obszarami wiejskimi: Agencją Nieruchomości Rolnych i Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
W Barzkowicach rozdano nagrody specjalne, ufundowane przez instytucje związane z rolnictwem. Nagrodę Grand Prix Ministra Rolnictwa otrzymał Centralny Ośrodek Badania Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Szczecinie Dąbiu, a Nagrodę Senatora RP Sławomira Preissa dla najlepszej firmy, która zaprezentowała się podczas 25. Barzkowickich Targów Rolnych Agro-Pomerania 2012 otrzymał Asprod, producent pieczywa z Klinisk Wielkich. Z kolei za najlepszy wyrób na targach niezależna komisja uznała  przenośnik ślimakowy z koszem zasypowym firmy Magrotex z Chojnowa.

mab

Fot. Tegoroczne targi „Agro-Pomerania odwiedziło ponad 130 tysięcy osób (Michał Abkowicz)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3015929