strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 3-4/2009

  HOME    Świat Biznesu 3-4/2009    

Daj się skroić na wiosnę

Przed nami wiosenne przebudzenie. Z zimowego snu wyrwą nas 20-21 marca organizatorzy wiosenno-letniej edycji Weekendu Mody. Na najdłuższym w Szczecinie wybiegu poznamy trendy, które będą obowiązywały w modzie przez najbliższe miesiące.

- W ten wyjątkowy weekend hala przy ulicy Narutowicza 17 w Szczecinie przeobrazi się w centrum mody i skupi ciekawe osobistości z całej Polski – zapowiada Elwira Żniniewicz z u.studio. - Gośćmi imprezy będą przedstawiciele marek odzieżowych, projektanci, przedstawiciele biura Missland, w tym Klaudia Ungerman Miss Polski 2008 prezentująca kolekcję Ewy Minge - dodaje.

W czasie Weekendu Mody dowiemy się, jakie kroje, kolory i materiały, będą obowiązywały wiosną i latem. Sprawdzimy też, co z dodatkami i czy nadal na wakacyjne spotkanie biznesowe panowie będą mogli założyć klapki typu japonki.

W programie szczecińskiej imprezy znajdziemy wiele interesujących punktów. Gala inauguracyjna rozpocznie się w piątkowy wieczór, 20 marca, od pokazów mody znanych marek odzieżowych. Na wybiegu zaprezentują się także modele i modelki w strojach laureatów konkursu Gryf Fashion Show 2008 (projektanci - Arkadiusz Prajs w  kategorii Pret-a-Porter oraz Agnieszka Światły w kategorii Haute Couture). Galę zakończy Valentino Fashion After Party. Nie zabraknie także licznych atrakcji dla gości, pokazów szczecińskich projektantów. Zaprezentuje się też grupa Tricky Bar.

Pierwszego dnia wiosny, 21 marca, definitywnie, choć tylko w przenośni, zatopiona zostanie na wybiegu Marzanna. Tego dnia zaplanowany jest m.in. konkurs dla młodych projektantów mody Gryf Fashion Show 2009. I tę noc zakończy impreza - Fashion After Party z udziałem wszystkich gości gali oraz organizatorów eventu.

(masz)

fot. mab

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3044363