strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 7-8/2011

  HOME    Świat Biznesu nr 7-8/2011    

Dziesiątka Małgosi

Maturzystka ze Szczecina będzie reprezentowała Pomorze Zachodnie w konkursie Miss Polonia 2011. Wcześniej jednak pojedzie na wycieczkę do Paryża.

4 czerwca na scenie międzyzdrojskiego Domu Kultury 14 dziewcząt próbowało oczarować jury podczas występów w sukienkach z butiku Prima Fashion, w strojach do gry w squasha firmy Under Armour oraz w kostiumach kąpielowych Mewa Styl. Po tych trzech występach jurorzy, wśród których zasiadały triumfatorki konkursów Miss Ziemi Zachodniopomorskiej z poprzednich lat, Radosław Majdan, były bramkarz Pogoni Szczecin, lekarz i szczeciński radny Jerzy Sieńko oraz dziennikarze, wybrali sześć dziewczyn, które walczyły o tytuł najpiękniejszej.

Zaprezentowały się one w białych kreacjach szczecińskiej projektantki Julii Babich. Decyzją jurorów Miss Ziemi Zachodniopomorskiej 2011 zostaje Olga Krupa, Pierwszą Wicemiss Krystyna Orzech, a Drugą Wicemiss - Sandra Kalinowska. Tegoroczna Miss kończy 10. Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie. Zastanawia się nad wyborem studiów (myśli o fizjoterapii lub dietetyce). Olga była wyczynową pływaczką, startowała m.in. w finale Mistrzostw Polski. Obecnie interesuje się ratownictwem wodnym. Olga wcześniej startowała już w konkursach piękności, jednak bez większych sukcesów. Misski otrzymały atrakcyjne nagrody. Olga Krupa - m.in. wycieczkę do Paryża, a Krystyna Orzech - udział w trzytygodniowym szkoleniu dla modelek w Chinach ufundowanym przez Miss Model Organization Małgorzaty Rożnieckiej. Podczas gali Miss Ziemi Zachodniopomorskiej wybraliśmy po raz kolejny Miss „Świata Biznesu”. Została nią Klaudia Obrycka. W nagrodę otrzymała komplet pereł marki Perpol, a jej zdjęcie znajdziecie na okładce naszego magazynu. 19-letnia Klaudia skończyła 7. Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie i wybiera się na studia w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Jak na Miss „Świata Biznesu” przystało, jest kobietą przedsiębiorczą. - Moim marzeniem jest otworzyć własną firmę zajmującą się sprzedażą ubezpieczeń, podobnie jak moi rodzice - zapowiada Klaudia i dodaje: - Biznes to moje hobby. Tegoroczny konkurs był dziesiątym organizowanym przez Małgorzatę Rożniecką, która w 2001 roku sama zdobyła koronę Wicemiss Polonia w ogólnopolskiej edycji konkursu, a następnie serię tytułów międzynarodowych. Z okazji jubileuszu Małgosia zaprosiła swoje następczynie, laureatki konkursów szczecińskich - Annę Tarnowską, Monikę Szmajdzińską, Joannę Drozdowską, Marzenę Cieślik, Małgorzatę Dudkę i Żanetę Sitko.

SG

fot. S. Gracz

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3044412