strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 8-9/2013

  HOME    Świat Biznesu nr 8-9/2013    

Golf w parze z brydżem

Zwycięstwem  duetu Krzysztof Kotorowicz - Jarosław Baran zakończyły się rozgrywane po raz drugi pod patronatem Polskiego Związku Golfa i Polskiego Związku Brydża Sportowego mistrzostwa golfowo-brydżowe.

Na starcie imprezy, rozegranej podobnie jak w roku ubiegłym na obiektach Binowo Park stanęło 15 par podzielonych na dwie kategorie w zależności od stopnia zaawansowania. Nie oznacza to jednak, że poziom imprezy był niski. W szranki stanęli bowiem reprezentanci kraju w najszlachetniejszej z karcianych rywalizacji: Krzysztof Jassem, Krzysztof Kotorowicz czy Konrad Araszkiewicz. Nie obyło się również bez kilku uznanych golfistów.

Mistrzostwom towarzyszyła upalna pogoda, a po kilkugodzinnych bojach na polu, wszyscy zasiedli w wielkim namiocie do kart. Na półmetku, po przejściu 18-dołkowego pola, w grupie zaawansowanych prowadził mikst Dorota Mida - Adam Wojnarowski, z kolei wśród początkujących na czele znajdowali się Marek Migacz z Jackiem Batógiem. Jednak ani jedni ani drudzy nie obronili prowadzenia. Tytuł mistrzów Polski zdobyli bowiem Krzysztof Kotorowicz  i Jarosław Baran - zwycięzcy zmagań brydżowych. Obaj grają na co dzień w Asko-Techu Szczecin. Drugie miejsce zajęła Dorota Mida z Adamem Wojnarowskim, zaś trzecie Teresa Gajczyk – Góra z Michałem Kaznochą. Z kolei zwycięzcami rywalizacji składającej się z udziału w akademii golfa na 9-cio dołkowym polu oraz 30-rozdaniowym turnieju zostali drudzy w klasyfikacji brydżystów Ireneusz Jarosz (Słupsk) i Piotr Wasylko (Szczecin) z wynikiem 33 punkty. Na trzeciej lokacie w turnieju brydżystów sklasyfikowano redaktora naczelnego „Świata Biznesu” Włodzimierza Abkowicza, który grał w parze z Jerzym Dutczakiem, wydawcą portalu golfmedia.pl. (para zajęła siódme miejsce w turnieju golfowym na 18 dołkach).

Gościem specjalnym imprezy był Krzysztof Jassem - jeden z czołowych polskich zawodników, arcymistrz, autor wielu poczytnych brydżowych publikacji. Jednak tym razem, grając w parze ze swoją żoną Magdaleną Jassem, tym razem uplasował się na dalszych lokatach. Cóż, wszystko wskazuje na to, że oboje ulegli urokowi binowskich krajobrazów...

(ps)

Foto: Reprezentant Polski Krzysztof Kotorowicz (na zdjęciu w czapce golfowej) mierzy się z kolejnym trudnym kontraktem). Po prawej stronie znany przedstawiciel temidy, sędzia Andrzej Olszewski.

Fot. P. Stężała


 

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3015875