strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 8-9/2013

  HOME    Świat Biznesu nr 8-9/2013    

Goście z Delhi najlepsi

Piąty Turniej Inwestorów przyciągnął kilkudziesięciu biznesmenów, a zarazem miłośników golfa z całego świata.

Foreign Investors' Cup skupia szefów zagranicznych firm działających lub zainteresowanych działalnością na terenie Pomorza Zachodniego. Impreza pod tą nazwą  wpisała się już na stałe w kalendarz wydarzeń promujących Szczecin.

Jak co roku, przed wyruszeniem w pole odbyła się część merytoryczna przygotowana przez sponsorów. Składa się ona przede wszystkim z prezentacji z jednej strony  oferty wybranych uczestników spotkania, z drugiej zaś ofertę  inwestycyjna Szczecina, która była prezentowana na specjalnym stoisku. W spotkaniu wzięli m.in. udział wiceprezydent Szczecina Piotr Mync, Marek Kubik, dyrektor wydziału Obsługi Inwestorów i Biznesu oraz Leszek Siwecki, doradca prezydenta Szczecina Mieszko Czarnecki, dyrektor Regionalny Colliers International wyjaśniał m.in. różnice między biurowcami klasy A, a budynkami niższych kategorii. Beata Osiecka, prezes zarządu Kinnarps Polska przedstawiła system nowoczesnego zarządzania i aranżacji przestrzeni biurowej. Uczestnicy spotkania mogli też poznać nowoczesne metody rekrutacyjne stosowane przez firmę doradztwa personalnego Segel. Obecny na spotkaniu Kaare Nordbo, właściciel firmy, jest też  prezesem Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Turniej w kategorii brutto wygrał, ze świetnym wynikiem 73 uderzeń, Amit Luthra, który wyprzedził o dwa punkty swojego rodaka Sumana Puri, a o cztery Sylwestra Chrzanowskiego, reprezentanta klubu Binowo Park. Ten ostatni najlepszy był w kategorii netto. Drugie i trzecie miejsce zajęli Matthias Waraczewski z Kolonii i Rafał Zmysłowski, prezes szczecińskiej firmy CSV.

W kategorii drużynowej najlepszy wynik osiągnął team z Dehli w składzie:  Amit Luthra, Suman Puri, Kapil Kathpalia i Advait Luthra.

mab

Fot. Zwycięska drużyna w składzie: Kapil Kathpalia, Suman Puri, Advait Luthra, Amit Luthra oraz przedstawiciele organizatorów: Beata Osiecka (Kinnarps), Kaare Nordbo (Segel) i Leszek Siwecki (UM Szczecin)
fot. mab

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3088302