strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 12/2016

  HOME    Świat Biznesu 12/2016    

Gwiazdy światowego brydża w Stargardzie

To był prawdziwy memoriał gwiazd brydża sportowego. W dniach od 4 do 6 listopada w Stargardzie na najbardziej prestiżowych zawodach brydżowych na Pomorzu Zachodnim w ciągu całego weekendu pojawiło się aż 260 brydżystów.

Do Stargardu na memoriał brydżowy Janiny Wielkoszewskiej (zasłużonej stargardzkiej brydżystki) po raz pierwszy przyjechały takie sławy jak arcymistrzowie, reprezentanci kadry narodowej Cezary Balicki i Adam Żmudziński, wchodzący w skład drużyny, która zdobyła mistrzostwo świata, mistrzostwo na olimpiadzie brydżowej, a także tytuły mistrzów Europy. W Stargardzie pojawiły się również inne niekwestionowane gwiazdy polskiego brydża.

Marek Żakowicz, współorganizator turnieju ze stargardzkiego klubu Brydż Star i pomysłodawca zaproszenia arcymistrzów, wymienia kolejne nazwiska polskiej kadry narodowej, które również pojawiły się w Stargardzie. - Przyjechali do nas tacy zawodnicy jak Michał Klukowski, Paweł Zatorski, Stanisław Gołebiowski, a także Maciej Bielawski, absolwent szczecińskiego liceum nr XIII, mieszkający dziś we Wrocławiu, który w stargardzkim turnieju grał w parze z Cezarym Balickim.

- Według mnie organizacja turnieju to olbrzymia promocja miasta. Dzięki turniejowi światowej klasy brydżyści zawitali na kilka dni do Stargardu, do którego nigdy w życiu by nie zajrzeli - dodaje.

Odnotujmy, że główny turniej z serii Grand Prix Polski wygrała w Stargardzie para Włodzimierz Starkowski (Poznań) i Piotr Zatorski (Wrocław). Z kolei w klasyfikacji długofalowej, uwzględniającej trzy dni turnieju triumfowała para Andrzej Jeleniewski (Leszno) i Jarosław Wachnowski (Gorzów).

wab 

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3089001