strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 9-10/2010

  HOME    Świat Biznesu nr 9-10/2010    

Jak urządzić swój dom

Około 100 wystawców w pierwszy weekend października zaprezentuje w hali MTS wszystko, co może nam być potrzebne do tego, aby nasz dom lub mieszkanie stały się piękniejsze i wygodniejsze.

Targi wykończenia i wyposażenia wnętrz „Wszystko dla Domu” od tego roku odbywać się będą we wcześniejszym niż w latach poprzednich terminie. Jak zwykle pojawią się na nich wystawcy  z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z pełną ofertą, od farb i tapet, poprzez podłogi, okna i drzwi, aż po meble i artykuły dekoracyjne.
Tegoroczną nowością, jaką organizatorzy przygotowali dla uczestników i zwiedzających, są trzy strefy tematyczne: strefa relaksu, strefa designerów oraz strefa „zrób to sam”. W pierwszej, która przyjmie formę specjalnie na tę okazje zaprojektowanego mieszkania, będzie można zobaczyć i dowiedzieć się, co zrobić, żeby mieszkanie było bardziej komfortowe i stało się miejscem prawdziwego relaksu. W drugiej strefie będzie można zapoznać się z propozycjami młodych projektantów wnętrz i wzornictwa użytkowego. Z kolei w kąciku „Zrób to sam” osoby, które chcą zająć się remontem lub zrobić drobne poprawki, będą mogły zasięgnąć rady specjalistów i poznać proste sposoby na samodzielne wyczarowanie pięknego wnętrza.

Targi odbędą się w dniach 1 – 3 października w hali MTS. Wystawy będą otwarte w godzinach od 10 do 18. Bilety w cenie: 7 zł – normalny, 5 zł – ulgowy, 5 zł – opłata za parking.

Fot. Jak zwykle na targach Wszystko dla Domu pojawią się wystawcy  z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz (SG).

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3041300