strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 6-7/2015

  HOME    Świat Biznesu nr 6-7/2015    

Junior z zawodowym wynikiem

16-latek z Pomorza Jakub Dymecki, golfista amator, osiągnął najlepszy wynik podczas 18. edycji Szczecin Open - najstarszego, nieprzerwanie organizowanego, turnieju golfowego dla zawodowców w Polsce. 16-latek z Pomorza Jakub Dymecki, golfista amator, osiągnął najlepszy wynik podczas 18. edycji Szczecin Open - najstarszego, nieprzerwanie organizowanego, turnieju golfowego dla zawodowców w Polsce.

Ta nietypowa sytuacja była możliwa dzięki temu, że do udziału w turnieju dopuszczeni byli też amatorzy, którzy jednak nie rywalizowali o nagrody finansowe, lecz o puchary i golfowe upominki. Młody reprezentant Tokary Golf Clubu z okolic Trójmiasta osiągnął świetny wynik (-6) po trzech dniach rywalizacji i wyprzedził o jedno uderzenie Jakuba Ossowskiego, instruktora z klubu Kalinowe Pola. Przewaga trzech uderzeń przed ostatnim dołkiem wystarczyła do zwycięstwa, mimo że piłka młodszego Jakuba wylądowała w stawie koło ostatniego 18. fairwayu. W osiągnięciu dobrych wyników podczas ostatniej rundy zwycięzcom pomógł brak presji psychicznej - bezpośrednio nie rywalizowali, a mieli w swoich kategoriach w miarę bezpieczną przewagę. Towarzyszący im Jan Lubieniecki tracił na początku dnia cztery uderzenia do Ossowskiego, ale zepsuł dziewiąty dołek i de facto pożegnał się z marzeniami o czołówce. Drugim miejscem podzielili się Peter Bronson, który prowadzi akademię golfa w Warszawie, i Max Sałuda, reprezentant klubu Binowo Park. Jakub Ossowski zainkasował 5,5 tys. zł i powrócił na pierwsze miejsce wśród zawodowców po dwóch latach. Rok temu był w Binowie czwarty. Od ubiegłego roku turniej Szczecin Open jest elementem cyklu Lotos PGA Polska Tour. To seria turniejów dla zawodowców, która kończy się rywalizacją w Warszawie. Najlepsi gracze całego cyklu mogą liczyć na dzikie karty uprawniające ich do startów w cyklu rozgrywanym w Niemczech, który można uznać za europejską trzecią ligę. - Szczecin Open należy do najlepiej zorganizowanych turniejów w cyklu - chwaliła zawody w Binowie Anna Maliszewska z PGA Polska, dyrektor turnieju. Szczecin Open 2015 sponsorowali: Radisson BLU, Unity Line i Grupa Polmotor.

SG 

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3015938