strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 1-2/2010

  HOME    Świat Biznesu nr 1-2/2010    

Kokietowanie inwestorów

19 listopada w hotelu Radisson w Szczecinie na Forum Amber 2009, zgromadzili się inwestorzy poszukujący ciekawych możliwości pomnożenia pieniędzy oraz autorzy innowacyjnych projektów biznesowych.

Podczas spotkania zaprezentowało się sześć początkujących firm, które poszukują finansowania w kwocie od kilkuset tys. zł do przeszło miliona. Ich pomysły oceniali eksperci oraz publiczność - wybierając najlepszą, jej zdaniem, prezentację. Wygrali Szymon Jeż i Karol Depka z firmy VerKnowSys, współtwórcy systemu komunikacji elektronicznej, która w firmie może zastąpić maile i komunikatory.

Zwycięzcy w nagrodę dostali... 100 tys. zł bezużytecznych banknotów, pocięte na przeszło milion kawałków oraz czarną teczkę . - Życzę wam by w tej teczce znalazły się prawdziwe 100 tysięcy na rozpoczęcie waszego biznesu - mówiła Barbara Bartkowiak, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, organizatorka Forum Amber 2009.

. W drugim dniu Forum Amber 2009, zorganizowanym przez Polską Fundację Przedsiębiorczości zainaugurowana została działalność pierwszego w tej części Polski, funduszu kapitału zalążkowego Pomeranus Seed. Zakłada on zaangażowanie kapitałowe w 15 innowacyjnych spółek działających w obszarze technologii informacyjno–komunikacyjnych oraz bio- i nanotechnologii w północno-zachodniej Polsce.

mab

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3088199