strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 10-11/2015

  HOME    Świat Biznesu 10-11/2015    

Korporacje przy Bramie Portowej

Regionalne Centrum Korporacyjne PKO Banku Polskiego obsługuje nie tylko duże fi rmy i przedsiębiorstwa, ale także jednostki samorządu terytorialnego, instytucje budżetowe, np. szpitale oraz spółki gminne.

Centrum Korporacyjne mieści się na drugim piętrze nowego biurowca Brama Portowa zlokalizowanego przy budynku Poczty Polskiej na al. Niepodległości. - Nasi klienci mają do dyspozycji dziesięcioosobowy zespół doradców, analityków i specjalistów w obszarze leasingu, fi nansowania handlu i produktów skarbowych. Jesteśmy bankiem uniwersalnym, elastycznym, a skala i zakres obsługi klientów sprawiają, że możemy przygotować indywidualne rozwiązania i produkty. Wysokie kompetencje i analityczna obsługa kredytowa na miejscu czynią proces kredytowy szybkim i przyjaznym dla klientów. Zależy nam na budowaniu długoterminowych, partnerskich relacji z klientami, a jakość i zadowolenie klientów mają dla mnie szczególne znaczenie – tak się wypowiada Małgorzata Wojtczak, dyrektor Regionalnego Centrum Korporacyjnego PKO Banku Polskiego. Dostępność doradców, bezpośredni kontakt w siedzibach klientów oraz możliwość organizacji wideo oraz telekonferencji podnoszą komfort obsługi. To bardzo ważne, gdyż Centrum obsługuje fi rmy i instytucje działające w powiatach Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. - Tych klientów, którzy nas odwiedzają osobiście, zachęcam do skorzystania z naszego podziemnego parkingu - zaprasza Małgorzata Wojtczak.

Mab

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3088366