strona główna
  Odpocznijmy na chwilę od newsów związanych z koronawirusem. Najnowszy Świat Biznesu trafił do czytelników i jest do pobrania w wersji pdf.
W pierwszym w tym roku wydaniu magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego przeczytamy obszerną relację i podsumowanie konkursu Perły Biznesu 2019 oraz rozmowę z Łukaszem Lendnerem, dyrektorem szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o przyszłości drogi S6 (jej oddanie było Wydarzeniem Gospodarczym 2019 roku), dokończeniu drogi S3, obwodnicach Pomorza Zachodniego i szybkiej trasie do Warszawy przez Wałcz. Numer jak zwykle uzupełnia Koktajl biznesowy, felietony ekonomistów, Karuzela kadrowa i Twarze Biznesu. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<<
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 1-2/2011

  HOME    Świat Biznesu nr 1-2/2011    

Laureaci Koników Morskich

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego
„Business Club Szczecin“ na początku stycznia przyznało tradycyjne nagrody w postaci statuetek Konika Morskiego.

Grand Prix przyznano Zarządowi Morskich Portów Szczecin i Świnoujście za konsekwentną realizację ambitnego programu inwestycyjnego, który plasuje ZMPSiŚ w gronie największych inwestorów w regionie.
Wśród laureatów Konika Morskiego znalazła się firma Bulk Cargo, jedna z najstarszych spółek portowych, która powstała w 1991 roku w wyniku pierwszych przekształceń własnościowych. Jest to dziś największa i najbardziej uniwersalna spółka przeładunkowo-składowa w porcie szczecińskim.

Konik Morski trafił też do przedsiębiorstwa budowlanego "Ciroko", która od dwudziestu lat jest obecna na trudnym rynku budowlanym, nie tylko w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim, ale także w Niemczech.
Kapituła Stowarzyszenia uhonorowała także  samorząd Świnoujścia za uplasowanie się  w czołówce polskich samorządów i zdobycie opinii najlepszego polskiego kąpieliska nadmorskiego oraz  przyjazny klimat i wsparcie dla inwestorów.

Nagroda specjalną Konika Morskiego, przypadła w udziale redakcji "Kuriera Szczecińskiego",  najstarszej gazety codziennej na Pomorzu Zachodnim. Kapituła doceniła zaangażowaną publicystykę gospodarczą, od wielu lat obecną na łamach dziennika, oraz konsekwencję i merytoryczną jakość w omawianiu najtrudniejszych tematów dziennikarskich.

Koniki Morskie w trakcie uroczystej Gali w Hotelu Park, połączonej z balem liderów biznesu wręczali Bogumił Rogowski, prezydent Business Clubu oraz Jacek Jasiewicz, dyrektor Stowarzyszenia. (wab)

Foto: Laureaci Koników Morskich (Jan Surudo)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 2984290