strona główna
  Odpocznijmy na chwilę od newsów związanych z koronawirusem. Najnowszy Świat Biznesu trafił do czytelników i jest do pobrania w wersji pdf.
W pierwszym w tym roku wydaniu magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego przeczytamy obszerną relację i podsumowanie konkursu Perły Biznesu 2019 oraz rozmowę z Łukaszem Lendnerem, dyrektorem szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o przyszłości drogi S6 (jej oddanie było Wydarzeniem Gospodarczym 2019 roku), dokończeniu drogi S3, obwodnicach Pomorza Zachodniego i szybkiej trasie do Warszawy przez Wałcz. Numer jak zwykle uzupełnia Koktajl biznesowy, felietony ekonomistów, Karuzela kadrowa i Twarze Biznesu. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<<
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 1-3/2013

  HOME    Świat Biznesu nr 1-3/2013    

Lew w nowej siedzibie

Nową siedzibę ma autoryzowany salon i serwis marki Peugeot w podkoszalińskich Starych Bielicach.

Uroczystość otwarcia salonu Peugeota poprowadził Kuba Bielak znany telewidzom TVN Turbo prowadzący program „Jazda polska”, a gościem specjalnym był Grzegorz Grzyb – kierowca rajdowy (II wicemistrz Rajdowych Mistrzostw Polski w sezonie 2012) jeżdżący w ostatnim sezonie samochodem francuskiej marki. Goście zebrani podczas uroczystości zapoznali się także z najnowszym dzieckiem spod znaku lwa - modelem 301.
Salon i serwis francuskiej marki mieszczący się w zbudowanej od początku siedziby spełnia wszystkie najnowsze standardy marki Peugeot i zlokalizowany jest przy pozostałych budynkach Grupy położonych przy drodze krajowej nr 6, przy wyjeździe z Koszalina w kierunku Szczecina. Salon jest większy w stosunku do poprzedniej lokalizacji. W nowej odsłonie powiększył się też serwis, który dysponuje obecnie 12 stanowiskami naprawczymi, z czego siedem wyposażonych zostało w podnośniki. Serwis dysponuje także tzw. Aktywnym Przyjęciem, w którym klient razem z doradcą serwisowym dokonuje wspólnie oględzin pojazdu przed naprawą. Jedno ze stanowisk zostało wyposażone w urządzenie do pomiaru geometrii zawieszenia pojazdów z linii najnowszych urządzeń tego typu marki Hofmann. Nowa, większa powierzchnia, nowy układ pomieszczeń serwisowych i nowoczesne urządzenia wymiernie skróciły czas naprawy samochodów. Właściciele salonu liczą na dobre wyniki sprzedaży, szczególnie, że firma Mojsiuk Motor otrzymała wyróżnienie „Dealer Roku 2012” w kategorii sprzedaż w sieci Peugeot Polska.
W październiku ubiegłego roku Grupa Mojsiuk  uruchomiła jedno z największych i najnowocześniejszych w kraju Centrów Blacharsko – Lakierniczych. Oprócz niego w skład grupy wchodzą salony i serwisy Mercedesa i Hondy.

mab

Nowy salon Peugeot Mojsiuk Motor w Starych Bielicach /fot.: archiwum / 

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 2982975