strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 4-5/2017

  HOME    Świat Biznesu nr 4-5/2017    

Liderzy z Koszalina

Grand Prix Pomorza Zachodniego w brydżu sportowym to cykl największych imprez województwa, które rokrocznie organizowane są w naszym regionie. Pierwsze trzy odsłony obecnej edycji zostały rozegrane na przełomie marca i kwietnia w Międzyzdrojach, Policach oraz Szczecinku. 

Inaugurację zmagań zorganizowano nad morzem. Najlepszych brydżystów regionu gościł Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach. W stawce niemal 50 par najlepszymi okazali się szczecinianie - Adam Małdyk z Grzegorzem Rybackim. Podobnie w Policach główne laury zbierali reprezentanci grodu Gryfa - Jacek Batóg ze Zbigniewem Lasockim. Dopiero w zawodach o Puchar Burmistrza Miasta Szczecinek na najwyższym stopniu podium stanęli gracze z Drawska Pomorskiego - Marcin Wiliński z Radosławem Szymczakiem. Każdorazowo najlepszych honorowano okazałymi pucharami oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi i finansowymi.

Brydżyści po każdej imprezie zbierają punkty do klasyfikacji generalnej. Na koniec sezonu najlepsi z najlepszych grają jeden duży turniej rozgrywany w murach szczecińskiego Zamku Książąt Pomorskich, kiedy to spośród siebie wyłaniają mistrzów. Przypadku tutaj nie ma. Ostatnie dwie edycje wygrali Julian Pisarek z Lechosławem Błazińskim i prawdopodobnie także, i tym razem będą liczyli się w stawce. Na czele aktualnej punktacji znajduje się trzech najrówniej grających brydżystów z Koszalina - Marek Wawrzyniak (136 pkt.) przed Janem Chmielewskim i Januszem Wieruckim (obaj po 135 pkt.). Różnice są jednak minimalne, a najbliższe turnieje planowane na maj - w Reczu oraz Stepnicy – najpewniej wiele zmienią.

Patronat medialny nad Grand Prix objęła redakcja „Świata Biznesu”.

ps

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3088981