strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 12/2014

  HOME    Świat Biznesu 12/2014    

Mistrzowski memoriał

Stargard w dniach od 7 do 9 listopada stał się brydżową stolicą Polski. Stowarzyszenie Miłośników Brydża Sportowego „Brydż-Star” już po raz 24. zorganizowało memoriał im. Janiny Wielkoszewskiej.

W memoriale poświęconym pamięci pionierki ziemi stargardzkiej i wybitnej brydżystki Janiny Wielkoszewskiej frekwencja jak co roku dopisała i do głównego turnieju stawiło się aż 117 par. Parkiet hali miejskiej pokrył się zielonymi stolikami. Wśród zawodników grających w Stargardzie byli między innymi medaliści rozegranych w październiku otwartych mistrzostw świata w Pekinie Michał Klukowski (złoto w turnieju teamów) oraz Jacek Kalita w parze z Michałem Nowosadzkim (srebro w turnieju par). W najważniejszym turnieju rozegranym na zapis maksymalny najlepsi okazali się Sławomir Henclik i Krzysztof Sikorski, obaj na co dzień grający w drużynie Andrzejki Gdańsk. W punktacji długofalowej najlepsi okazali się mistrz świata Michał Klukowski wraz z Piotrem Zatorskim. Twórcą i spiritus movens tego największego turnieju na Pomorzu Zachodnim jest główny organizator turnieju Krzysztof Orzechowski, prezes Brydż Star. Głównym partnerem turnieju był GBS Bank w Barlinku.

Rafał Kowalczyk 

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3088283