strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 11-12/2011

  HOME    Świat Biznesu nr 11-12/2011    

Nagrodzona Kaskada

Galeria Kaskada otrzymała nagrodę dla najlepszego centrum handlowego w konkursie organizowanym przez magazyn poświęcony rynkowi nieruchomości w krajach Europy środkowo-wschodniej "CiJ Journal".

Laureaci konkursu zostali nagrodzeni podczas uroczystej październikowej gali, która odbyła się w warszawskim Hotelu InterContinental. W tegorocznej, jubileuszowej 10. edycji konkursu, przyznano nagrody w 13 kategoriach. Galeria Kaskada została nagrodzona przez niezależne jury spośród czterech nominowanych centrów handlowych w kategorii Best Shopping Center Development.

- To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na to, że Galeria Kaskada spełnia pokładane w niej nadzieje. Niezwykła lokalizacja, doskonały dobór najemców oraz młoda i nowoczesna koncepcja architektoniczna sprawiają, że już stała się ona najpopularniejszym centrum handlowym w regionie. Jesteśmy niezwykle dumni z nagrody, która stanowi potwierdzenie najwyższych standardów, jakie oferujemy naszym Klientom - mówi Monika Pyszkowska, dyrektor Galerii Kaskada.

Otwarta we wrześniu tego roku  Galeria Kaskada mieści 140 sklepów, kawiarni i restauracji. Architektura i nazwa Galerii nawiązują do znanego centrum rozrywkowego „Kaskada”, które zostało zniszczone w pożarze w 1981 roku. Właścicielem wartego ok. 190 milionów euro (ok. 845,5 milionów złotych) projektu jest ogólnoeuropejski fundusz nieruchomości „ECE European Prime Shopping Centre Fund”, a centrum zarządza firma ECE Projektmanagement Polska. Kamień węgielny pod inwestycję położono 20 września 2010 r., a uroczyste otwarcie miało miejsce 28 września 2011 r.

SG

Fot. Galeria Kaskada otrzymała nagrodę dla najlepszego centrum handlowego (S.Gracz)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3044403