strona główna
  Odpocznijmy na chwilę od newsów związanych z koronawirusem. Najnowszy Świat Biznesu trafił do czytelników i jest do pobrania w wersji pdf.
W pierwszym w tym roku wydaniu magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego przeczytamy obszerną relację i podsumowanie konkursu Perły Biznesu 2019 oraz rozmowę z Łukaszem Lendnerem, dyrektorem szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o przyszłości drogi S6 (jej oddanie było Wydarzeniem Gospodarczym 2019 roku), dokończeniu drogi S3, obwodnicach Pomorza Zachodniego i szybkiej trasie do Warszawy przez Wałcz. Numer jak zwykle uzupełnia Koktajl biznesowy, felietony ekonomistów, Karuzela kadrowa i Twarze Biznesu. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<<
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 8-9/2013

  HOME    Świat Biznesu nr 8-9/2013    

Najemcy dopisali

Pierwszy biurowiec Piastów Office Center jest już gotowy. Budynek o łącznej powierzchni 8,5 tys. m kw. został uroczyście otwarty w czerwcu.

Według inwestora, firmy Realkapital, budynek jest już niemal w połowie zajęty przez najemców. Firmy, które postanowiły ulokować swoje siedziby w biurowcu u zbiegu alei Piastów i Bohaterów Warszawy to: Calypso Fitnes, Konica Minolta Business Solutions, Money Broker, Litwiniuk Property, Aviva, IAI, Tebodin Poland, Dr Ilona Osadowska Medycyna Estetyczna.
Budynek A, który został oddany do użytku to dopiero pierwszy etap inwestycji. Cały kompleks biurowy będzie składał się z trzech głównych budynków o łącznej powierzchni 21 tys. m kw. Do tego trzykondygnacyjny parking na 600 samochodów. Drugi budynek (B) będzie miał 6,8 tys. m kw. Ma być gotowy w marcu przyszłego roku. Pod koniec 2014 roku inwestor planuje rozpocząć budowę trzeciego biurowca o powierzchni 5,7 tys. m kw. Budynki będzie łączył centralny plac Piazza.

- Życie to nie tylko praca i biznes, dlatego powstanie tu kafeteria, sklep, myjnia samochodowa, apteka – zapowiadał podczas uroczystości otwarcia biurowca Magnus Isaksson, prokurent spółki firmy Realkapital.

Wartość całej inwestycji realizowanej przez spółkę Realkapital to 120 mln zł. Inwestor nie powierzył budowy głównemu wykonawcy, lecz jako deweloper zleca poszczególne roboty wielu firmom z poszczególnych branż sektora budowlanego.

ŁP
Fot. Magnus Isaksson: - Życie to nie tylko praca i biznes, dlatego powstanie tu kafeteria, sklep, myjnia samochodowa, apteka.(S.Gracz)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 2981579