strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 1-3/2017

  HOME    Świat Biznesu 1-3/2017    

Novotel Szczecin Centrum nadal się zmienia

Czterogwiazdkowy hotel przy ul. 3 Maja przeszedł kolejną metamorfozę - 27 z 117 pokoi zyskało nowy wystrój i wyposażenie.

Gruntowna modernizacja przebiegała zgodnie z koncepcją N’ Room, którą sieć należąca do francuskiej grupy Accor wdraża na całym świecie. Wymienione zostały nie tylko wykładziny i zasłony, jak to było przy poprzednich modernizacjach, ale również łóżka i meble. Jest też nowe wyposażenie – w tym lampy o nowoczesnych kształtach. W każdym pokoju znajduje się sejf, lodówka oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Nowe pokoje o podwyższonym standardzie utrzymane są w szarościach i bielach, którym towarzyszą drewniane elementy. Są w nich nowe łazienki, które dzięki kolorystyce spójnie komponują się z całością. Pierwsi goście mogli cieszyć się tymi udogodnieniami w lutym. Ale już w roku 2016 roku nie do poznania zmieniła się recepcja, lobby, restauracja śniadaniowa, restauracja NOVO2 i patio Novotel Szczecin Centrum. Nowoczesne i funkcjonalne przestrzenie zostały zaprojektowane przez Biuro Projektowe Tremend. Centralnym miejscem w hotelu stało się nowe Lobby. To tutaj goście mogą spokojnie pracować, odbywać spotkania biznesowe, zjeść posiłek w Novo2 i zrelaksować się. Wszystkie te funkcje realizowane są w bliskim sąsiedztwie, aby osoby odwiedzające hotel mogły komfortowo spędzać czas wśród innych gości.

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3044385