strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 6-7/2017

  HOME    Świat Biznesu nr 6-7/2017    

Nowe centrum Puccini

Puccini to firma z przeszło dwudziestoletnią tradycją i dużym doświadczeniem. Stała sie czołowym polskim producentem bagażu podróżnego, torebek damskich oraz galanterii skórzanej. Katalog Puccini zawiera kilkaset modeli wyrobów dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych i gabarytowych. Firma powstała w 1996 roku z inicjatywy Państwa Izabeli i Mirosława Kozina.  Dynamiczny wzrost sprzedaży detalicznej i hurtowej oraz uruchomiony własny, nowy kanał sprzedaży e-commerce przyczyniły się do przeprowadzki firmy.

Nowa siedziba firmy mieści się teraz w Skarbimierzycach w gminie Dobra. Właśnie tu powstała nowa inwestycja Puccini o wartości około 16 milionów złotych. Nowe centrum biurowo-logistyczne składa się z magazynu z dwiema antresolami, które pozwoliły zwiększyć powierzchnię do ponad 10 000 metrów kwadratowych oraz trzypiętrowy biurowiec o łącznej powierzchni 1500 metrów kwadratowych. W nowej trzykondygnacyjnej siedzibie oprócz obszernych magazynów i pomieszczeń biurowych znajduje się także projektowania, wzorcownia, studio fotograficzne oraz showroom.

Oficjalne otwarcie nowej siedziby nastąpiło 12 maja. Ceremonię ozdobił pokaz najnowszych kolekcji bagażu podróżnego oraz torebek z wiosenno- letniej kolekcji Puccini.

Proponowane kolekcje przeznaczone są dla klientów o różnorodnych upodobaniach. Urozmaicone wzornictwo, perfekcja wykonania oraz wysmakowany styl sprawiają, że produkty Puccini są doceniane przez miliony użytkowników już od dwudziestu lat na całym świecie. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci kilkuset partnerów handlowych produkty Puccini dostępne są na terenie całego kraju oraz za granicą (Niemcy, Anglia, Szwajcaria, Ukraina, Czechy). W Polsce można je kupić w kilkunastu salonach firmowych. Produkty Puccini dostępne także od wielu lat w Internecie. Pierwszy e-sklep powstał na początku 2008 roku. Od roku klienci mogą zamawiać produkty Puccini za pośrednictwem strony sklep. puccini.pl.  

a

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3043918