strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 4-5/2014

  HOME    Świat Biznesu nr 4-5/2014    

Nowe gwiazdy w salonie firmy Mojsiuk

Nowe modele Klasy C i GLA zaprezentował szczeciński dealer Mercedes-Benz, firma Mojsiuk.

Auta można było obejrzeć w salonie przy ul. Pomorskiej w Szczecinie. Klasa C to najmniejszy sedan niemieckiego koncernu. Samochód wyglądem tradycyjnie nawiązuje do swoich większych braci – modeli klasy S. Aktualny wóz klasy C to piąta generacja tego modelu.  Do tej pory sprzedano  ponad 10 mln egzemplarzy samochodów czterech poprzednich generacji. . Z nowości w zaprezentowanej właśnie wersji na uwagę zasługuje m.in. regulowane, pneumatyczne zawieszenie, wyświetlacz na szybie przedniej i touchpad rozpoznający pismo ręczne. Nowy mercedes  klasy C  mimo większych rozmiarów jest o 100 kg lżejszy od poprzednika.

Model GLA to pierwszy kompaktowy SUV marki Mercedes-Benz. Auto zbudowano na bazie klasy A, choć jego wygląd jest bardziej sportowy.  Ma więcej akcentów sugerujących terenowy charakter. Nowy model dostępny jest z siedmioma wersjami silników. Do trzech z nich dołączony jest napęd na cztery koła 4matic. GLA pokonuje przeszkody terenowe dzięki programowi jazdy Offroad i systemowi ułatwiającemu zjazdy ze wzniesień.
Premierze nowych aut towarzyszyły atrakcje dla gości salonu rodzinnej firmy Mojsiuk.

O oprawę artystyczną wieczoru zadbała Angelika Anozie, młoda szczecinanka z nigeryjskimi korzeniami i niezwykłą barwą głosu.
O podniebienia gości salonu Mojsiuk zadbali z kolei uczniowie Jeana Bosa, mistrza kuchni Belgii i Francji, szefa kuchni króla Belgii i księcia Monako. Dali oni pokaz kuchni molekularnej, z wykorzystaniem ciekłego azotu.
Między mercedesami przechadzały się modelki w wiosenno-letnich kolekcjach firm Marc Cain i Fabiana Filippi, a goście szczecińskiego dealera Mercedesa w trakcie prezentacji nowych samochodów obejrzeli najnowsze meble Kler i biżuterię firmy W. Kruk.

SG

Nowa Klasa C w salonie Mojsiuk Mercedes-Benz
fot. M. Abkowicz

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3088179