strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 1-3/2017

  HOME    Świat Biznesu 1-3/2017    

Panie górą!

Na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania rozegrano już po raz dziewiąty turniej o Puchar Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego.

W imprezie wzięło udział prawie 140 zawodniczek i zawodników z całego województwa.  - Formuła turnieju polega na losowym skojarzeniu par. Takie podejście pozwala między innymi na wyrównanie szans poszczególnych duetów złożonych z doświadczonego i początkującego zawodnika – podkreślał profesor US Jacek Batóg, pomysłodawca i główny organizator zawodów. Najlepszym duetem - po raz pierwszy w historii imprezy – okazała się kobieca para Justyna Duszyńska i Alicja de Larzak. Justyna jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i przebywała w naszym mieście przy okazji zawodowych praktyk. Prawdziwą furorę zrobił jednak siódmy na finiszu 82-letni Edward Groszyk, któremu partnerował Mirosław Stelmaszyk. Najlepszy senior turnieju zebrał nie mniejsze brawa od zwyciężczyń. - Za rok planujemy jubileuszową, 10. edycję – zakończył obecny podczas ceremonii wręczania nagród rektor Uniwersytetu Szczecińskiego, prof. Edward Włodarczyk, sugerując, że być może – z tej okazji - zamieni garnitur na togę.

ps

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3044360