strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 4-5/2014

  HOME    Świat Biznesu nr 4-5/2014    

Porady z dr. Housem

W ostatni weekend marca odbyła się  23. edycja targów BUD-GRYF. Równolegle towarzyszyły im 18. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA.

W ciągu trzech dni (28-30 marca) obie imprezy targowe odwiedziło 8 tysięcy osób.

W targach uczestniczyło 190 wystawców. W ich szerokiej ofercie można było znaleźć zarówno sprawdzone, jak i nowatorskie rozwiązania, wysokiej jakości materiały producentów krajowych i zagranicznych. Wśród nich: materiały konstrukcyjne do budowy domu, nawierzchnie, produkty chemii budowlanej, materiały na elewacje i wykończeniowe, okna i drzwi pasywne, pokrycia dachowe, materiały dociepleniowe. Pokazano też rekuperatory, pompy ciepła, kominki, systemy ogrzewania podłogowego.

Ofertę wystawców uzupełnił interesujący program wydarzeń towarzyszących. Na tegorocznej 7. Edycji  konferencji „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu” poruszono m.in. zagadnienia z zakresu efektywności energetycznej, biogazu, farm wiatrowych. 6. edycja Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej przyciągnęła do hal MTS 46 firm z Polski, Niemiec i Finlandii. W programie znalazł się również panel dla zarządców nieruchomości dotyczący termomodernizacji budynków oraz porady specjalistów w ramach projektu  „Dr House – ostry dyżur ekspertów”. Praktyczne aspekty budowy zostały przedstawione w prezentacji „Budujemy energooszczędnie – jak, z czego i dlaczego?”. Dzięki niej z bliska można było zobaczyć trzy różne technologie budowy i możliwości wykorzystania w budownictwie energooszczędnym różnych rozwiązań materiałowych.

Nie zabrakło na targach fachowych pokazów przygotowanych przez wystawców, m.in.: wykonania różnego rodzaju pokryć dachowych, wylewania podkładu podłogowego, nakładania gładzi i farb metodą natryskową, czy też montażu elewacji.

az

W ciągu trzech dni imprezy targowe odwiedziło 8 tysięcy osób.

Fot. ( archiwum)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3088162