strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 8-9/2016

  HOME    Świat Biznesu 8-9/2016    

Rodzinny piknik Fosfanu

Szczecińska spółka Fosfan zorganizowała na początku czerwca „Rodzinny piknik” dla kilkuset osób: pracowników przedsiębiorstwa i ich dzieci, emerytów oraz gości. Zabawę przygotowano z okazji obchodzonego w tym roku 70-lecia firmy.

Impreza odbyła się 4 czerwca na stadionie OKS Hutnik w Szczecinie. Fosfanowcy znakomicie się bawili podczas gorącej soboty. Chwilowy deszcz przyniósł trochę zamieszania, ale i wytchnienia. Przygotowano mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Były między innymi tzw. dmuchańce, malowanie buziek, strefa małego budowlańca, stanowisko golfowe czy fotobudka. Nie zabrakło konkursów z nagrodami, zadbano również o jedzenie i napoje. Można było skosztować potraw z grilla, owoców, lodów i jak na prawdziwy piknik przystało, grochówki oraz bigosu. Podczas imprezy członkowie zarządu spółki wręczyli nagrody pracownikom Fosfanu, którzy legitymują się najdłuższym stażem pracy w tej firmie. Wśród uhonorowanych znalazł się Andrzej Burakowski, który z przedsiębiorstwem związany jest już od 41 lat. Rozpoczynał w nim pracę jako osiemnastolatek. Wyróżnieni zostali ponadto: Janina Bramen (od 38 lat pracująca w firmie), Małgorzata Kucharska (z 36-letnim stażem) oraz Henryk Rosolski, Zygmunt Serafin, Wiesław Gola i Piotr Olszewski, którzy pracują po 34 lata w spółce nad Odrą. Nagrody i dyplomy wręczali prezes Fosfanu Jacek Ciubak oraz członkowie zarządu: Jacek Hermanowicz i Łukasz Rajecki. Po tej uroczystości wyróżnieni pracownicy rozpoczęli krojenie jubileuszowego, dwuczęściowego tortu, którym częstowano uczestników pikniku. Okolicznościowy tort przygotowała cukiernia „Domowa”. Muzyczną atrakcją pikniku był koncert goleniowskiego zespołu „Specyficzni”. Szczeciński Fosfan jest producentem nawozów rolniczych i ogrodniczych, spółką akcyjną z prywatnym, całkowicie polskim, kapitałem.

ek

fot. Elżbieta Kubowska  

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3088909