strona główna
  Odpocznijmy na chwilę od newsów związanych z koronawirusem. Najnowszy Świat Biznesu trafił do czytelników i jest do pobrania w wersji pdf.
W pierwszym w tym roku wydaniu magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego przeczytamy obszerną relację i podsumowanie konkursu Perły Biznesu 2019 oraz rozmowę z Łukaszem Lendnerem, dyrektorem szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o przyszłości drogi S6 (jej oddanie było Wydarzeniem Gospodarczym 2019 roku), dokończeniu drogi S3, obwodnicach Pomorza Zachodniego i szybkiej trasie do Warszawy przez Wałcz. Numer jak zwykle uzupełnia Koktajl biznesowy, felietony ekonomistów, Karuzela kadrowa i Twarze Biznesu. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<<
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 3-4/2012

  HOME    Świat Biznesu nr 3-4/2012    

Rotarianie i jazz

Dobroczynną zabawę karnawałową zorganizował w Teatrze Polskim Rotary Club Szczecin.

17 lutego 300 gości obejrzało obszerne fragmenty spektaklu „Koniom i zakochanym siano pachnie inaczej” z repertuaru kabaretowej sceny Teatru Polskiego Czarny kot rudy. Było głównie o tytułowych zakochanych i o damsko-męskich związkach, ale pojawiło się również aktualne polityczno-satyryczne „expose”. Po aktorach Teatru Polskiego na scenę weszła gwiazda wieczoru - Jola Szczepaniak. Wokalistka wraz z zespołem wykonywała utwory ze swojej najnowszej płyty „Babagada”, która powstała przy wparciu Rotary Club Szczecin.

Po koncercie impreza przeniosła się do foyer, gdzie w karnawałowym nastroju podtrzymywał uczestników zabawy „Czarkowski Band”.  Tam też odbyły się licytacje. Powalczyć można było m. in. o grafikę Henryka Sawki oraz oryginalną statuetkę z brązu wykonanej specjalnie na tę okazję przez znanego szczecińskiego artystę Jacka Bernera. W międzyczasie uczestnicy zabawy kupowali płyty Joli Szczepaniak z osobistymi dedykacjami i autografami.

Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na szczytny cel: pomoc małym pacjentom Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szczecinie, a konkretnie na  zakup pomp infuzyjnych.

- Pomagają one celniej uderzyć w chorobę, z którą zmagają się nasi pacjenci. Umożliwiają też dzieciom wstanie z łóżek, kontakt z kolegami i uczestniczenie w życiu Kliniki - tłumaczył jej kierownik, prof. Tomasz Urasiński.

mab

Fot. Zebrane pieniądze z licytacji zostały przeznaczone na szczytny cel: pomoc małym pacjentom Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szczecinie.(M.Abkowicz)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 2982924