strona główna
  Znamy laureatów Pereł Biznesu 2020

Za nami 17. Gala Pereł Biznesu, konkursu gospodarczego Pomorza Zachodniego, organizowanego przez redakcję magazynu Świat Biznesu. Nagrody gospodarcze Pomorza Zachodniego przyznane zostały w dwóch kategoriach – Osobowość Biznesu 2020 i Wydarzenie Gospodarcze 2020. Laureatów i wyróżnionych poznaliśmy 7 września podczas gali w hotelu Novotel Szczecin Centrum.

Poznaj laureatów>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 1-3/2016

  HOME    Świat Biznesu 1-3/2016    

Już po raz 12. redakcja „Świata Biznesu” zorganizowała konkurs gospodarczy Perły Biznesu. Na gali wręczenia nagród, która odbyła się w efektownych wnętrzach oddanego niedawno do użytku hotelu Dana w Szczecinie, spotkało się blisko 200 menedżerów zachodniopomorskich firm, naukowców i samorządowców.

Lesław Siemaszko, szczeciński deweloper, prezes firmy Siemaszko, o Rezydencji Pogodno, nowych projektach, zamiłowaniu do boksu i… muzyki Chopina.

Marek Zajdel, właściciel Expo Arena, organizator targów, o boomie w mieszkalnictwie, wiązaniu sztucznych much i spotkaniu ze Szwagrem.

Zarząd portów stawia na bezpieczeństwo  Dwie nowocześnie wyposażone jednostki: „Strażak-26” i „Hydrograf-4” są najnowszymi nabytkami Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA.


Ten spektakl Opera na Zamku zapowiadała już na początku ubiegłego sezonu. Miała to być klamra spinająca działalność teatru w tymczasowej siedzibie. Poprzednia premiera „Traviaty” towarzyszyła otwarciu hali przy ul. Energetyków i ta sama opera w zupełnie odmiennej wersji miała się pojawić na zakończenie pobytu w tym prowizorycznym budynku.

 Impreza, podczas której w pierwszy weekend lutego, w ciągu trzech dni, wyświetlono 24 świetne dokumenty i reportaże z całego świata, już po raz piąty pokazała, że nizinny Szczecin... kocha góry.

Wojciech Kępka, organizator Wieczornego Biegania w Szczecinie, wygrał plebiscyt „Gazety Wyborczej”, w którym od 11 lat wyróżnia się ludzi za wybitne osiągnięcia roku.


Lepiej inwestować w człowieka niż w instytucje – powiedział prezydent Rotary Club Szczecin Center Roman Kowalewski na otwarciu kolejnej imprezy charytatywnej, która odbyła się 5 lutego w Teatrze Polskim w Szczecinie.

Sławomir Piński, dyrektor zarządzający Binowo Park Golf Club, o Szczecin Open 2016, mistrzostwach świata amatorów i kwartalnym kursie dla początkujących

W lutym zainaugurowano kolejną odsłonę Grand Prix Pomorza Zachodniego w brydżu sportowym. W Turnieju Otwarcia rozegranym w salach konferencyjnych obiektu olimpijskiego Floating Arena w Szczecinie wystartowała rekordowa ilość 56 par. Triumfował duet z Goleniowa Radosław Szopiński – Andrzej Wójcik, przed parą ze Szczecinka Anną Maduzią – Marcinem Dobrowolskim oraz zawodnikami z województwa lubuskiego Januszem Hliwą – Wojciechem Waszkowiakiem.

Już po raz ósmy w uzdrowisku Połczyn – Zdrój spotkali się brydżyści z kraju i z zagranicy, by spędzić osiem styczniowych dni w sanatorium Gryf w ramach Uzdrowiskowego Kongresu Brydżowego.Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3439606