strona główna
  Ramię w ramię z robotem
Co to jest Przemysł 4.0? Jak zmieni się świat pod jego wpływem? W dyskusji na temat przemysłu przyszłości w najnowszym Świecie Biznesu uczestniczą: Jakub Borowczyk, prezes klastra IT, dyrektor zarządzający firmy infinIT Codelab, Marcin Kaczmarek, prezes zarządu Consileon Polska, dr inż. Marta Krawczyk, specjalista naukowo-badawczy z firmy Activ Reha Med, Krzysztof Kiełbasa, dyrektor techniczny w firmie Adamus SA oraz prof. Krzysztof Pietrusewicz, pełnomocnik rektora ZUT ds. Przemysłu 4.0.

Całą rozmowę przeczytacie w najnowszym numerze Świata Biznesu>>
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 1-3/2017

  HOME    Świat Biznesu 1-3/2017    

Już po raz 13. redakcja „Świata Biznesu” zorganizowała konkurs gospodarczy Perły Biznesu. Na gali wręczenia nagród, która wróciła po roku przerwy do odnowionego hotelu Novotel Szczecin Centrum, spotkało się półtorej setki menedżerów zachodniopomorskich firm, naukowców i samorządowców.

Jakub Borowczyk, dyrektor zarządzający brightONE Sp. z o.o., o skoku na głęboką wodę, piłkarzach Realu Madryt życzliwych cyborgach i zwinnych organizacjach.

Przejęcie przez Fundusz Inwestycyjny Zamknięty MARS sto procent udziałów w Szczecińskim Parku Przemysłowym (SPP) ogłoszono na konferencji zorganizowanej 23 stycznia w historycznej świetlicy Stoczni Szczecińskiej. Uczestniczyli w niej m.in.: wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk oraz wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński.

10 lutego Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” SA i PDH Polska SA wraz z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie podpisały kolejne porozumienie w sprawie kształcenia na kierunku inżynieria chemiczna i procesowa w specjalności inżynieria procesów wytwarzania olefin.

Giełda kooperacyjna, forum dyskusyjne z udziałem 14 specjalistów oraz warsztaty – to tylko część tego, co wydarzy się 23 marca podczas 8. Forum Naukowo- -Gospodarczego branży chemicznej Chemika Expo 2017.

Advansor, producent agregatów chłodniczych, w maju planuje rozpocząć produkcję w Panattoni Park Szczecin w Załomiu.

Operowe tsunami  Jacek Jekiel, dyrektor Opery na Zamku, o roli przypadku, magii nowości i hołdzie dla twórców szczecińskiej sceny muzycznej.  

Para szczecińsko-goleniowska Julian Pisarek - Lechosław Błaziński po raz drugi z rzędu wygrała finałowe zawody Grand Prix Pomorza Zachodniego w brydżu sportowym.

Na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania rozegrano już po raz dziewiąty turniej o Puchar Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego.

Czterogwiazdkowy hotel przy ul. 3 Maja przeszedł kolejną metamorfozę - 27 z 117 pokoi zyskało nowy wystrój i wyposażenie.
Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
fax +48 91 885 48 03


Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz
tel. 091/4429275
redakcja@swiatbiznesu.com

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Anna Łukaszuk
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki
Aneta Zelek

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 091/4281111

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 2581937