strona główna
  Znamy laureatów Pereł Biznesu 2020

Za nami 17. Gala Pereł Biznesu, konkursu gospodarczego Pomorza Zachodniego, organizowanego przez redakcję magazynu Świat Biznesu. Nagrody gospodarcze Pomorza Zachodniego przyznane zostały w dwóch kategoriach – Osobowość Biznesu 2020 i Wydarzenie Gospodarcze 2020. Laureatów i wyróżnionych poznaliśmy 7 września podczas gali w hotelu Novotel Szczecin Centrum.

Poznaj laureatów>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 4-5/2014

  HOME    Świat Biznesu nr 4-5/2014    

Arkadiusz Wójcik, prezes spółki żeglugowej Unibaltic, zdobywca Perły Biznesu 2013 w kategorii Osobowość Biznesu, o tym, jak się kupuje statki, a później nimi zarządza.

Kapituła złożona z naukowców i publicystów gospodarczych przyznała dwie nagrody główne oraz osiem wyróżnień w konkursie gospodarczym Perły Biznesu 2013. Organizatorem konkursu jest redakcja Świata Biznesu.

W Sali Copernicus hotelu Radison Blu odbyła się uroczystość wręczenia Buław Nestora Przedsiębiorczości. Tegoroczne statuetki  trafiły do wybitnych reprezentantów rynku motoryzacyjnego Pomorza Zachodniego.
Tegoroczne nagroda przyznane już po raz szósty przez Północną Izbę Gospodarczą wręczał Dariusz Więcaszek, prezes PIG.

Ponad 3 tys. osób zapoznało się z ofertą 70 wystawców uczestniczących w 23. Targach Nieruchomości i Inwestycji, które odbyły się 8 i 9 marca.

W ostatni weekend marca odbyła się  23. edycja targów BUD-GRYF. Równolegle towarzyszyły im 18. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA.

- Gdzie wola, tam sposób - tę dewizę życiową Władysława Husejki, byłego marszałka województwa zachodniopomorskiego, przypominali w swoich wystąpieniach uczestnicy uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej upamiętniającej eksmarszałka.


Dni otwarte planowane na późną wiosnę będą okazją do bliższego poznania kompleksu mieszkaniowego Wiśniowy Sad. To luksusowa inwestycja mieszkaniowa w ofercie firmy Calbud.

W lutym na szczecińskim rynku wydawniczym pojawiło się niezwykłe wydawnictwo. Oficyna wydawnicza „Zapol” zaprezentowała niecodzienny album pt. „Arkadiusz Gacparski. Twórczość niedokończona” , poświęcony twórczości i życiu Arkadiusza Gacparskiego, przedwcześnie zmarłego rysownika, satyryka i karykaturzysty.

Statki białej floty, które raz kołyszą się w gorących rytmach latynoamerykańskiej muzyki, a innym razem wypłyną w kosmiczny rejs – przed nami atrakcyjny sezon nad Odrą. Do zabawy i relaksu zaprasza Polsteam Żegluga Szczecińska.

Nowe modele Klasy C i GLA zaprezentował szczeciński dealer Mercedes-Benz, firma Mojsiuk.

Sławomir Piński, dyrektor zarządzający Binowo Park Golf Club o styczniowym początku sezonu, podatkach i o brydżu  na polu golfowym.
Pogoda tej zimy była wyjątkowo przychylna...

W drugiej połowie stycznia zainaugurowano kolejną odsłonę Grand Prix Pomorza Zachodniego w brydżu sportowym. Aktualnie jesteśmy po 3 z 12 zawodów. Ćwiartka jest więc za nami...

280 zawodników, w tym reprezentanci Polski, wzięło udział w szesnastej już edycji, turnieju badmintonowego Netto Cup. Impreza od początku odbywa się w Szczecinie i jest najliczniej obsadzonym turniejem w Polsce.

Trzynastokrotny mistrz świata w trikach bilardowych Bogdan Wołkowski dał pokaz swoich umiejętności w szczecińskiej Galerii Kaskada w pierwszy weekend marca.
Service Inter-Lab Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług to innowacyjny projekt Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, który skierowany jest do studentów, naukowców i przedsiębiorców całego regionu zachodniopomorskiego. Nowe centrum to nie tylko teoria, to przede wszystkim praktyczne i konkretne możliwości, które dają, m.in. pracownie: Fokusowa, Innoanaliz oraz Call Center.


Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3439591