strona główna
  Perły i gwiazdy w Novotelu
Logistyka i e-commerce na Pomorzu Zachodnim oraz Lesław Siemaszko odebrali statuetki Pereł Biznesu 2018.
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 5-6/2011

  HOME    Świat Biznesu nr 5-6/2011    

Przeczytaj/pobierz "Świat Biznesu" nr 5-6/2011

„Świat Biznesu” rozmawia z dr Barbarą Bartkowiak, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Od 20 do 21 czerwca odbędzie się w Szczecinie VII Forum Samorządowe. Do dyskusji redakcyjnej poświęconej temu wydarzeniu, a także aktualnym sprawom samorządu terytorialnego zaprosiliśmy: Olgierda Geblewicza,  marszałka zachodniopomorskiego, Eugeniusza Jasiewicza, burmistrza Wolina, Stanisława Lipińskiego, skarbnika Urzędu Miasta w Szczecinie oraz prof. Adama Szewczuka, kierownika Katedry Finansów Publicznych Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Redakcję reprezentowali: Włodzimierz Abkowicz i Magdalena Szczepkowska.

„Świat Biznesu” rozmawia z Andrzejem Karabonem, dyrektorem oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu S.A w Szczecinie.

„Świat Biznesu” rozmawia z Tomaszem Mironczukiem, prezesem zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego*.

„Świat Biznesu” rozmawia z Katarzyna Koroch, dyrektor zarządzającą Pionu Bankowości Detalicznej Regionu Zachodniego Banku Pekao SA.

23 marca br. w Świnoujściu, a następnie w Szczecinie, miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Przed południem, na terenie świnoujskiej inwestycji odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę terminalu LNG.

BMW Bońkowscy - nowy salon motoryzacyjny z segmentu premium - otworzył swoje podwoje dla klientów przy rondzie Hakena w Szczecinie.

Stu dwudziestu uczestników z Niemiec, Ukrainy, Szwecji i Polski zgromadziła tegoroczna edycja Chemiki (14 – 15 kwietnia) w szczecińskim hotelu Novotel Centrum.

GBS Bank uruchomił właśnie nową stronę internetową pod adresem www.gbsbank.pl.

Centrum handlowe Turzyn rozpoczęło działalność w miejscu najbardziej znanego szczecińskiego targowiska o tej samej nazwie. To efekt współpracy lokalnych kupców.

Firma Neptun Developer z okazji swojego 10-lecia rozpoczęła współpracę z Liceum Plastycznym w Szczecinie. Mariaż biznesu, edukacji i sztuki zaowocował programem kształcenia artystycznego młodzieży wyjątkowym w skali kraju.Najnowsze trendy w modzie, spektakularne debiuty, piękne dziewczyny, ekskluzywne samochody i szampańska zabawa – tak przebiegał tegoroczny Weekend Mody w Szczecinie.


Czerwiec upłynie w naszym mieście pod znakiem muzyki świata z najwyższej półki, dzięki kolejnej edycji Szczecin Plus Music Fest.

4 czerwca w Międzyzdrojach poznamy Miss Ziemi Zachodniopomorskiej, która, wspólnie z kilkoma koleżankami, reprezentować będzie nasz region w konkursie Miss Polonia 2011.

Przez żołądek do serca - tą zasadą kierowali się wystawcy i organizatorzy Pikniku nad Odrą, imprezy promującej turystykę, rekreację i dobrą kuchnię.

Powszechny szacunek jakim cieszył się ceniony nieżyjący już pedagog Tadeusz Gniot – legenda szczecińskich szachów stał się powodem podjęcia przez Związek Nauczycielstwa Polskiego  inicjatywy organizacji turniejów poświęconych jego pamięci. Memoriał T. Gniota w Policach osiągnął wymiar międzynarodowy i stał się jedna z najsilniej obsadzonych profesjonalnych imprez szachowych w Polsce.

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
fax +48 91 885 48 03


Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz
tel. 091/4429275
redakcja@swiatbiznesu.com

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Mieczysław Manik
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki
Aneta Zelek

Współpraca
Monika Adamowska
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 091/4281111

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 2418568