strona główna
  Znamy laureatów Pereł Biznesu 2020

Za nami 17. Gala Pereł Biznesu, konkursu gospodarczego Pomorza Zachodniego, organizowanego przez redakcję magazynu Świat Biznesu. Nagrody gospodarcze Pomorza Zachodniego przyznane zostały w dwóch kategoriach – Osobowość Biznesu 2020 i Wydarzenie Gospodarcze 2020. Laureatów i wyróżnionych poznaliśmy 7 września podczas gali w hotelu Novotel Szczecin Centrum.

Poznaj laureatów>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 5-6/2011

  HOME    Świat Biznesu nr 5-6/2011    

Przeczytaj/pobierz "Świat Biznesu" nr 5-6/2011

„Świat Biznesu” rozmawia z dr Barbarą Bartkowiak, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Od 20 do 21 czerwca odbędzie się w Szczecinie VII Forum Samorządowe. Do dyskusji redakcyjnej poświęconej temu wydarzeniu, a także aktualnym sprawom samorządu terytorialnego zaprosiliśmy: Olgierda Geblewicza,  marszałka zachodniopomorskiego, Eugeniusza Jasiewicza, burmistrza Wolina, Stanisława Lipińskiego, skarbnika Urzędu Miasta w Szczecinie oraz prof. Adama Szewczuka, kierownika Katedry Finansów Publicznych Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Redakcję reprezentowali: Włodzimierz Abkowicz i Magdalena Szczepkowska.

„Świat Biznesu” rozmawia z Andrzejem Karabonem, dyrektorem oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu S.A w Szczecinie.

„Świat Biznesu” rozmawia z Tomaszem Mironczukiem, prezesem zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego*.

„Świat Biznesu” rozmawia z Katarzyna Koroch, dyrektor zarządzającą Pionu Bankowości Detalicznej Regionu Zachodniego Banku Pekao SA.

23 marca br. w Świnoujściu, a następnie w Szczecinie, miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Przed południem, na terenie świnoujskiej inwestycji odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę terminalu LNG.

BMW Bońkowscy - nowy salon motoryzacyjny z segmentu premium - otworzył swoje podwoje dla klientów przy rondzie Hakena w Szczecinie.

Stu dwudziestu uczestników z Niemiec, Ukrainy, Szwecji i Polski zgromadziła tegoroczna edycja Chemiki (14 – 15 kwietnia) w szczecińskim hotelu Novotel Centrum.

GBS Bank uruchomił właśnie nową stronę internetową pod adresem www.gbsbank.pl.

Centrum handlowe Turzyn rozpoczęło działalność w miejscu najbardziej znanego szczecińskiego targowiska o tej samej nazwie. To efekt współpracy lokalnych kupców.

Firma Neptun Developer z okazji swojego 10-lecia rozpoczęła współpracę z Liceum Plastycznym w Szczecinie. Mariaż biznesu, edukacji i sztuki zaowocował programem kształcenia artystycznego młodzieży wyjątkowym w skali kraju.Najnowsze trendy w modzie, spektakularne debiuty, piękne dziewczyny, ekskluzywne samochody i szampańska zabawa – tak przebiegał tegoroczny Weekend Mody w Szczecinie.


Czerwiec upłynie w naszym mieście pod znakiem muzyki świata z najwyższej półki, dzięki kolejnej edycji Szczecin Plus Music Fest.

4 czerwca w Międzyzdrojach poznamy Miss Ziemi Zachodniopomorskiej, która, wspólnie z kilkoma koleżankami, reprezentować będzie nasz region w konkursie Miss Polonia 2011.

Przez żołądek do serca - tą zasadą kierowali się wystawcy i organizatorzy Pikniku nad Odrą, imprezy promującej turystykę, rekreację i dobrą kuchnię.

Powszechny szacunek jakim cieszył się ceniony nieżyjący już pedagog Tadeusz Gniot – legenda szczecińskich szachów stał się powodem podjęcia przez Związek Nauczycielstwa Polskiego  inicjatywy organizacji turniejów poświęconych jego pamięci. Memoriał T. Gniota w Policach osiągnął wymiar międzynarodowy i stał się jedna z najsilniej obsadzonych profesjonalnych imprez szachowych w Polsce.

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3439564