strona główna
  Znamy laureatów Pereł Biznesu 2020

Za nami 17. Gala Pereł Biznesu, konkursu gospodarczego Pomorza Zachodniego, organizowanego przez redakcję magazynu Świat Biznesu. Nagrody gospodarcze Pomorza Zachodniego przyznane zostały w dwóch kategoriach – Osobowość Biznesu 2020 i Wydarzenie Gospodarcze 2020. Laureatów i wyróżnionych poznaliśmy 7 września podczas gali w hotelu Novotel Szczecin Centrum.

Poznaj laureatów>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 7-8/2011

  HOME    Świat Biznesu nr 7-8/2011    

„Świat Biznesu” rozmawia z Adamem Badachem, prezesem Zachodniopomorskiego Regionalnego Funduszu Poręczeń Kredytowych

Tym razem postanowiliśmy porozmawiać o szansach i zagrożeniach sezonu turystycznego 2011, który niedawno się rozpoczął. W naszej redakcyjnej dyskusji, która odbyła się w winiarni restauracji "Zamkowa"  wzięli udział: Sylwia Gadomska - Kłodaś, dyrektor hotelu Novotel Centrum w Szczecinie, Jarosław Kotarski, prezes zarządu Unity Line, Ryszard Kotla, znawca historii i walorów turystycznych Pomorza Zachodniego, autor książek, Sławomir Piński, dyrektor Binowo Park Golf Club oraz Robert Skraburski, wójt gminy Rewal. Redakcję reprezentowali: Włodzimierz Abkowicz i Magdalena Szczepkowska.

Międzynarodowa obsada, informacje z pierwszej ręki od komisarza unijnego Janusza Lewandowskiego oraz garść recept na bolączki, z którymi muszą się zmierzyć polskie samorządy. Za nami VII Forum Samorządowe w Szczecinie.

490 mln zł netto to wynik finansowy grupy kapitałowej Polskiej Żeglugi Morskiej za rok 2010.

Partnerzy międzynarodowego projektu SoNorA gościli 15-17 czerwca br. w Szczecinie. Nasz region, uczestnicząc w tym przedsięwzięciu, liczy na wypromowanie i dofinansowanie Środkowoeuropejskiego Korytarza Transportowego (CETC).

Kamień węgielny pod dwa budynki biurowe spółki SwedeCenter należącej do grupy Inter IKEA wmurowali przedstawiciele inwestora i wykonawcy oraz prezydent Szczecina.

25-lecie powstania świętował Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. jubileusz 70 urodzin prof. Antoniego Mickiewicza świętowali dziekani i pracownicy wydziału.

Z poważnymi tematami na tapecie w pełnoletniość wkroczyła Zachodniopomorska Szkoła Biznesu. Pod koniec czerwca uczelnia obchodziła swoje 18-lecie. Gościem jubileuszu był Janusz Lewandowski, komisarz Unii Europejskiej ds. budżetu i programowania finansowego.
Kolejna edycja Szczecin Plus Music Fest pokazała, że szczecinianie kochają muzykę i są ciekawi nowych dźwięków. Organizatorzy udowodnili natomiast, że w Szczecinie można zrobić imprezę na światowym poziomie.

Maturzystka ze Szczecina będzie reprezentowała Pomorze Zachodnie w konkursie Miss Polonia 2011. Wcześniej jednak pojedzie na wycieczkę do Paryża.

 Przeczytaj/pobierz "Świat Biznesu" nr 7-8/2011>>

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3439581