strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 11-12/2011

  HOME    Świat Biznesu nr 11-12/2011    

Szczecin Open 2011: Zawodowcy na binowskiej trawie

Amerykanin Peter Bronson wygrał turniej Floating Garden Szczecin Open 2011 z wynikiem 211 uderzeń po trzech rundach. Wyprzedził Mike'a O'Briena i Jakuba Ossowskiego (obaj po 222 uderzenia).

Turniej Floating Garden Szczecin Open 2011 organizowany jest nieprzerwanie od 14 lat. Co roku silna stawka zawodników z całego świata walczy o zwycięstwo i pulę nagród, która w tym roku wynosi 20 tys. zł.  Na starcie najstarszego, zawodowego turnieju golfowego w Polsce stanęło 34 zawodników.

W poprzednich latach triumfowali Peter Erofejeff z Finlandii, Szwed Michael Jonzon (triumfator ubiegłorocznego turnieju z cyklu European Tour Castello Masters Costa Azar), Amerykanin James Bray i Norweg Paul Nilbrink.

W ramach tegorocznego Szczecin Open odbył się też jednodniowy turniej Pro-Am. Jego ideą jest wspólna gra amatorów z profesjonalistami. Formuła ta zakłada grę mieszanych drużyn (jeden zawodowiec i trzech amatorów). Amatorzy mogą z bliska podglądać grę mistrzów golfa i nabierać doświadczeń w grze z najlepszymi. Zwyciężyła drużyna w składzie: Maks Sałuda (zawodowiec), Sylwester TutkoRafał Zmysłowski, Michał Tutko.

W przyszłym roku odbędzie się jubileuszowa, 15. edycja imprezy.

- To najstarszy turniej zawodowego golfa w Polsce. Chcemy uświetnić jubileusz i zaprosić jeszcze lepszych graczy - mówi Sławomir Piński, dyrektor klubu golfowego Binowo Park. - W tym celu potrzebne będą jednak większe środki i współpraca ze sponsorami. Aby turniej cieszył się powodzeniem wśród graczy europejskiej drugiej ligi zawodowego golfa, pula nagród powinna wynosić 100 tys. zł.

mab

Zawodowcy w Binowie. Od lewej: Maks Sałuda, Peter Bronson, Mike O'Brien.

fot. M.Abkowicz

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3044402