strona główna
  Odpocznijmy na chwilę od newsów związanych z koronawirusem. Najnowszy Świat Biznesu trafił do czytelników i jest do pobrania w wersji pdf.
W pierwszym w tym roku wydaniu magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego przeczytamy obszerną relację i podsumowanie konkursu Perły Biznesu 2019 oraz rozmowę z Łukaszem Lendnerem, dyrektorem szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o przyszłości drogi S6 (jej oddanie było Wydarzeniem Gospodarczym 2019 roku), dokończeniu drogi S3, obwodnicach Pomorza Zachodniego i szybkiej trasie do Warszawy przez Wałcz. Numer jak zwykle uzupełnia Koktajl biznesowy, felietony ekonomistów, Karuzela kadrowa i Twarze Biznesu. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<<
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 6-7/2014

  HOME    Świat Biznesu nr 6-7/2014    

Szczecin Open 2014

Golfista z podwarszawskiego klubu Sobienie Królewskie zakończył turniej z wynikiem 212 uderzeń i zainkasował 6,5 tys. zł.

Walka o zwycięstwo trwała do końca trzydniowych rozgrywek. Po piętach zwycięzcy deptali bowiem Amerykanin Peter Bronson z klubu Modry Las i Maks Sałuda, wychowanek Binowo Park, w którym turniej się odbywał. Mimo, że obydwaj ostatnią rundę zagrali lepiej od zwycięzcy, to w łącznym rozrachunku stracili do niego odpowiednio jedno i dwa uderzenia.
Binowski turniej tradycyjnie poprzedzony został niedzielną, wspólną rywalizacją drużynową  zawodowców i amatorów w formule pro-am. W tym rozgrzewkowym dla zawodowców dniu, najlepiej wypadł team Mateusza Jędrzejczyka, w skład którego wchodzili amatorzy Zbigniew Folta, Roman Rogoziński i Tadeusz Olewnik.

17. edycja Floating Garden Szczecin Open 2014 presented by Grupa Azoty rozgrywany w dniach 18-21 maja, przyciągnął na pole w Binowie 48 zawodniczek i zawodników z Polski, Anglii, Walii, Francji, USA, Szwecji i Norwegii. Zawodowcy podzielili się pulą 40 tys. zł. Grający w turnieju amatorzy mieli szansę na podpatrzenie gry profesjonalistów.

Floating Garden Szczecin Open w tym roku po raz pierwszy rozgrywany był w ramach cyklu Lotos PGA Polska Tour - najbardziej prestiżowego i profesjonalnego cyklu turniejów zawodowych w naszym kraju, który zakończony zostanie , podobnie jak w zeszłym roku, na polu Sobienie Królewskie G&CC pod Warszawą na przełomie sierpnia i września.
Floating Garden Szczecin Open jest najstarszym, nieprzerwanie rozgrywanym turniejem zawodowym w Polsce. W I Mistrzostwach Szczecina w Golfie (taką nazwę nosił pierwontnie) rozegranych 11 listopada 1998 roku na polu Amber Baltic Golf Club w Kołczewie uczestniczyło 35 graczy, w tym trzech zawodowców. Od 2000 roku turniej odbywa się na polu Binowo Park.
Współorganizatorem tegorocznego turnieju jest Miasto szczecin,  partnerem głównym  Grupa Azoty Zakłady Chemiczne “POLICE” SA, zaś sponsorami : Radisson Blu, Unity Line, Dealer BMW Bońkowscy i producent wędlin Bohun.

mab

Foto: Mateusz Jędrzejczyk wybija piłkę z bunkra podczas finałowej rundy turnieju. fot. M. Abkowicz

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 2981588