strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 11-12/2010

  HOME    Świat Biznesu nr 11-12/2010    

Szczecińscy Rotarianie pomagają już od 20 lat

Szczecińscy biznesmeni, których połączyła wspólna idea niesienia pomocy, świętowali dwudziestolecie swojego klubu.

Impreza z okazji 20. Rocznicy powstania Rotary Club Szczecin odbyła się 25 września w hotelu Radisson Blu. Na uroczystej kolacji spotkali się członkowie klubu z rodzinami, Rotarianie z innych miast , a także zza granicy. Spotkanie rozpoczęły przemówienia pierwszych założycieli szczecińskiego klubu, zagranicznych przyjaciół, którzy w tym pomagali, aktualnych działaczy. Wszyscy gratulowali kolegom ze Szczecina wytrwałości i sukcesów w wieloletniej działalności.

- Po dwudziestu latach działalności z dumą możemy opowiedzieć o naszych osiągnięciach – mówił Zbigniew Łopiński, prezydent Rotary Club Szczecin.- Służymy ludziom poprzez reagowanie na ich krzywdę i nieszczęście i poprzez uczulanie na to innych osób.

Przez dwie dekady działalności pieniądze ze swoich akcji charytatywnych Rotarianie przekazywali m.in. Domom Dziecka w Mostach i Binowie, szpitalowi dziecięcemu przy ul. Św. Wojciecha czy Zachodniopomorskiemu Hospicjum dla Dzieci.

- Takie kluby, jak wasz pokazują, że w Szczecinie jest wiele osób, które potrafią się dzielić swoim sukcesem – mówił podczas uroczystości prezydent miasta Piotr Krzystek.

Rotary Club Szczecin zrzesza przedstawicieli świata biznesu, którzy wspólnie chcą pomagać najbardziej potrzebującym. Aktualnie liczy 35 członków.

ŁP

Fot. Julia Groszak, prezydent żeńskiego klubu Rotary Club Center Szczecin wręcza okolicznościowa plakietkę  prezydentowi Łopińskiemu. W środku Ewa Bieganowska, szczecińska Rotarianka. (archiwum)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3088455