strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 3-4/2011

  HOME    Świat Biznesu nr 3-4/2011    

Targowa wiosna w Szczecinie

W kwietniu i maju Międzynarodowe Targi Szczecińskie przygotowały szereg imprez dla każdego – od miłośników szybkich aut, po zapalonych ogrodników.

4. Targi Przemysłu Chemicznego CHEMIKA odbędą się 14 – 15 kwietnia w hotelu Novotel Centrum w Szczecinie. Podczas targów będzie można spotkać najważniejszych producentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli reprezentujących branżę chemiczną w Polsce i Europie. Wydarzenie podzielono na trzy części: targi przemysłu chemicznego, konferencja branżowa oraz międzynarodowa giełda kooperacyjna.

Trzynasta edycja Targów Roślin i Architektury Krajobrazu odbędzie się 15 – 17 kwietnia w hali MTS. Jest to impreza dla wszystkich, którzy chcą na wiosnę zadbać o swój ogródek. W programie targów jest konferencja „Zielona przestrzeń publiczna Szczecina”, prezentacje stoisk i ekspozycja ogrodu pokazowego. Będzie też tradycyjny kiermasz ogrodniczy.
Impreza, która odsłoni sekrety zdrowego odżywiania to 7. Targi Żywności i Produktów Ekologicznych. 7 – 8 maja swoją ofertę zaprezentują w Szczecinie producenci żywności ekologicznej z Pomorza Zachodniego oraz jej dystrybutorzy z Polski, Niemiec i Czech. Będzie można poznać i kupić nowe produkty, niedostępne na co dzień w supermarketach i wypróbować ekologiczne kosmetyki.

Market Tour - to jedyne targi turystyczne organizowane w formie plenerowego festynu pod nazwą Piknik nad Odrą. Impreza zagości na szczecińskich Wałach Chrobrego 7 i 8 maja. Zwiedzający będą mieli okazję poznać ofertę turystyczną polskich regionów, zapoznać się z propozycjami biur podróży, hoteli, ośrodków wypoczynkowych i innych obiektów noclegowych z Polski i zagranicy. W ramach imprezy odbędzie się Festiwal Wyrobów i Kuchni Regionalnych, prezentacja „Lista Produktów Tradycyjnych” oraz Wiosenny Festyn Rodzinny.

Łucja Pawłowska

Fot. Piknik nad Odrą kolejny raz zagości na szczecińskich Wałach Chrobrego (SG)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3088152