strona główna
  Odpocznijmy na chwilę od newsów związanych z koronawirusem. Najnowszy Świat Biznesu trafił do czytelników i jest do pobrania w wersji pdf.
W pierwszym w tym roku wydaniu magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego przeczytamy obszerną relację i podsumowanie konkursu Perły Biznesu 2019 oraz rozmowę z Łukaszem Lendnerem, dyrektorem szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o przyszłości drogi S6 (jej oddanie było Wydarzeniem Gospodarczym 2019 roku), dokończeniu drogi S3, obwodnicach Pomorza Zachodniego i szybkiej trasie do Warszawy przez Wałcz. Numer jak zwykle uzupełnia Koktajl biznesowy, felietony ekonomistów, Karuzela kadrowa i Twarze Biznesu. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<<
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 4-5/2013

  HOME    Świat Biznesu nr 4-5/2013    

Upominki dla dzieciaków

Wymarzone prezenty od banku otrzymali podopieczni Fundacji Dziecięca Fantazja. Podobne akcje Bank Polskiej Spółdzielczości, w którym zrzeszony jest m.in. Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku,  prowadzi w całej Polsce.

W marcu w czterech oddziałach banku GBS odbyły się spotkania z podopiecznymi Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia dzieci zapoznały się z funkcjonowaniem banku i otrzymały wymarzone prezenty. Upominki trafiły też do dzieciaków ze Szczecina. Osiemnastoletnia Paulina choruje na ciężkie wrzodziejące zapalenie jelit. Dziewczynka przeszła wiele skomplikowanych operacji. Po ostatniej z nich czuje się lepiej, ale nie na tyle dobrze, żeby chodzić do szkoły. Do matury przygotowuje się wraz z nauczycielami w domu. Największym marzeniem Pauliny była konsola Xbox z sensorem ruchu i grami. Ruch to dla niej najlepsza zabawa i jednocześnie rehabilitacja.

Ośmioletni Filip, który dzielnie walczy z guzem mózgu jest wielkim fanem motoryzacji. Chłopiec otrzymał wyśniony samochód spalinowy sterowany pilotem. Siedemnastoletni Krystian od lat choruje na wielogruczołową niedoczynność autoimmunologiczną. Do niedawna stan Krystiana był bardzo zły. Wielomiesięczne eksperymentalne leczenie i podanie parathormonu sprawiło, że chłopiec zaczął w miarę normalnie funkcjonować. Niestety stan zdrowia nie pozwolił mu odwiedzić szczecińskiej siedziby banku. Wymarzoną skórzaną kurtkę odebrała za niego mama.

GBS Bank w imieniu Fundacji informuje także, że rodziny, które zmagają się z ciężkimi chorobami swoich dzieci, mogą zgłaszać dziecięce marzenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej fundacji www.f-df.pl oraz listownie.

ŁP

Fot. Obdarowane dzieciaki z przedstawicielami GBS Banku ( archiwum)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 2984346