strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 12/2013

  HOME    Świat Biznesu nr 12/2013    

W Bene Sport Centrum jak w domu

Krzysztof Bobala, Bogdan Mieżyński i Krystian Stypuła kochają sport, znają się na biznesie i prowadzą największy w Szczecinie kompleks sportowo-rekreacyjny, w którym klienci czują się jak u siebie.

Dwaj pierwsi to miłośnicy, zawodnicy i trenerzy sportów rakietowych: squasha, badmintona, tenisa stołowego i ziemnego. Krzysztof organizuje największy obecnie w Polsce i jeden z najlepszych tenisowych challengerów na świecie – Pekao Szczecin Open. Angażuje się także w organizację wielu innych imprez sportowych np. Mistrzostw Europy w pływaniu na krótkim basenie, biegów i eventów o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Bogdan z powodzeniem prowadzi firmę produkcyjną Bene. W ubiegłym roku dołączył do nich Krystian Stypuła, jeden z założycieli home.pl - firmy świadczącej usługi internetowe – w której sprzedał większość udziałów, a zarazem zapalony maratończyk.

Prowadzony przez nich Bene Sport Centrum nastawiony jest na dyscypliny rakietowe, ale pozwala też wziąć udział w zajęciach fitness, na rowerach stacjonarnych, sprzęcie kardio (bieżnie, elipsy), skorzystać z bogato wyposażonej siłowni i sauny. Uzupełnieniem oferty ośrodka jest gabinet zdrowia i urody z ofertą dietetyki, kosmetyki i rehabilitacji. Na miejscu można skorzystać z usług trenera personalnego. Na pierwszym piętrze ośrodka znajduje się bar, gdzie zjeść można obiad lub obejrzeć transmisje sportowe i wypić piwo.\

- Przyciągamy gości dobrym klimatem, przyjazną i profesjonalną obsługą. U nas klient nie jest anonimowy. Dzięki temu nie musimy obawiać się np. dużych centrów fitness, które powstają ostatnio w Szczecinie - mówi Krzysztof Bobala.

Klientami ośrodka są nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, dla których Bene Sport Centrum ma ofertę organizacji grupowych spotkań, łączących część konferencyjną, rozgrywki sportowe i wspólne biesiadowanie. Klub, choć działający dopiero od dwóch lat, znany jest z oryginalnych imprez typu nocne turnieje squasha w świetle UV, noworoczny Kac Cup, Haloween Zumba Party. Furorę robią spotkania kobiet – Bene Babki – na które miejsca zapełniły się błyskawicznie.

Klub honoruje wszystkie karty zniżkowe - Benefit System, Multisport, Fitprofit, FitFlex, Ok System oraz  nową, przedpłaconą kartę Sodexo.

- Wszystkich serdecznie zapraszamy do spędzenia czasu w naszym ośrodku. Przyjdziecie raz – wrócicie ponownie – zaprasza Bogdan Mieżyński.

SG

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3044474