strona główna
  Odpocznijmy na chwilę od newsów związanych z koronawirusem. Najnowszy Świat Biznesu trafił do czytelników i jest do pobrania w wersji pdf.
W pierwszym w tym roku wydaniu magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego przeczytamy obszerną relację i podsumowanie konkursu Perły Biznesu 2019 oraz rozmowę z Łukaszem Lendnerem, dyrektorem szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o przyszłości drogi S6 (jej oddanie było Wydarzeniem Gospodarczym 2019 roku), dokończeniu drogi S3, obwodnicach Pomorza Zachodniego i szybkiej trasie do Warszawy przez Wałcz. Numer jak zwykle uzupełnia Koktajl biznesowy, felietony ekonomistów, Karuzela kadrowa i Twarze Biznesu. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<<
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 3-4/2010

  HOME    Świat Biznesu nr 3-4/2010    

Week&Mody 2010

Przed nami wiosenna edycja Weekendu Mody. - Spotkamy się 6 marca w Hali Mercedes Mojsiuk w Szczecinie – zapowiada Wojciech Miziewicz z agencji reklamowej u.studio.

Będzie to już dziewiąta odsłona najmodniejszego wybiegu w Szczecinie. A co tym razem czeka na tropicieli najnowszych trendów? Oczywiście wiele cennych informacji ze świata mody, do czego zresztą zdążyli już nas przyzwyczaić organizatorzy Weekendu Mody.

Ponad 700 zaproszonych na imprezę gości, jak zapowiada agencja u.studio, podziwiać będzie kolekcje projektantów z całej Polski oraz pokazy najlepszych firm odzieżowych. Na palecie modowych propozycji wiosna-lato 2010 na pewno nie zabraknie zapierających dech w piersi kolekcji, które zaprezentują piękne modelki i przystojni modele.

- Week& Mody to największa impreza fashion w województwie zachodniopomorskim. Odbywający się podczas niej Ogólnopolski Konkurs dla młodych projektantów mody Gryf Fashion Show jest jednym z najciekawszych wydarzeń w naszym mieście – przypomina Magda Godzisz z u.studio. - Najbliższą edycję urozmaicimy konkursem dla modelek Gryf Fashion Show Models.

Tym razem impreza będzie się odbywać w Hali Mercedes Mojsiuk przy ul.Pomorskiej w Szczecinie.Świat Biznesu jest patronem medialnym imprezy.

(bas)

Fot. u.studio

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 2984267