strona główna
  Odpocznijmy na chwilę od newsów związanych z koronawirusem. Najnowszy Świat Biznesu trafił do czytelników i jest do pobrania w wersji pdf.
W pierwszym w tym roku wydaniu magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego przeczytamy obszerną relację i podsumowanie konkursu Perły Biznesu 2019 oraz rozmowę z Łukaszem Lendnerem, dyrektorem szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o przyszłości drogi S6 (jej oddanie było Wydarzeniem Gospodarczym 2019 roku), dokończeniu drogi S3, obwodnicach Pomorza Zachodniego i szybkiej trasie do Warszawy przez Wałcz. Numer jak zwykle uzupełnia Koktajl biznesowy, felietony ekonomistów, Karuzela kadrowa i Twarze Biznesu. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<<
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 4-5/2014

  HOME    Świat Biznesu nr 4-5/2014    

Wiśniowy Sad blisko natury

Dni otwarte planowane na późną wiosnę będą okazją do bliższego poznania kompleksu mieszkaniowego Wiśniowy Sad. To luksusowa inwestycja mieszkaniowa w ofercie firmy Calbud.

Położony przy ulicy o tej samej nazwie kompleks trzech trzypiętrowych budynków znajduje się nieopodal parku im. Fryderyka Chopina i zaledwie kilka minut jazdy samochodem od Lasku Arkońskiego i szczecińskiej Gubałówki. Jest więc dogodnie zlokalizowany dla osób lubiących aktywny wypoczynek.

Apartamentowce mają proste kształty i nie przytłaczają swoją konstrukcją. Między nimi znajduje się wolna przestrzeń ze starannie wypielęgnowaną zieloną architekturą. Inspiracją dla projektu Wiśniowego Sadu są różne aspekty holenderskiej tradycji architektonicznej. Dotyczy to m.in. wkomponowania budynków w otaczającą je zieloną przestrzeń.
Calbud promuje Wiśniowy Sad jako miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Zaprojektowano w nim 38 komfortowych apartamentów, zróżnicowanych pod względem wielkości i liczby pokoi. Do wyboru są dwu-, trzy- i czteropokojowe apartamenty, jedno- i dwupoziomowe, posiadające słoneczne loggie i tarasy. Apartamenty znajdujące się na parterze mają indywidualne ogródki. To, co wyróżnia Wiśniowy Sad, to duża liczba drewnianych okien zwiększająca optycznie przestrzeń wszystkich lokali oraz zapewnia doskonałe doświetlenie pomieszczeń i widok na okoliczne tereny zielone. Wysoki standard uzupełniają przesuwne drzwi balkonowe  oraz antywłamaniowe drzwi zewnętrzne.

Mieszkańcy korzystają z nowoczesnych cichobieżnych wind znajdujących się w każdej klatce schodowej. Zapewniają one komunikację na każdym poziomie budynku, w tym również z garażem podziemnym, w którym znajduje się 55 miejsc postojowych.

SG

Fot. Wiśniowy Sad to 38 apartamentów w trzech trzypiętrowych budynkach
fot. archiwum

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 2984281