strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 11-12/2011

  HOME    Świat Biznesu nr 11-12/2011    

Wszystko dla kuchni

Pokazy kulinarne prowadzone przez znanego mistrza kulinarnego Roberta Sowę były atrakcją wrześniowych targów Wszystko Dla Domu.

Impreza organizowana po raz 20 przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie jak zwykle koncentrowała się na konkretnej tematyce. Tym razem było to wyposażenie kuchni. W konkursie „Kuchnia Marzeń” wystartowały cztery firmy, które przygotowały aranżacje kuchenne. Wygrała ekspozycja firmy Pavlus i to w jej kuchni odbyły się pokazy kulinarne Roberta Sowy.

Jury tradycyjnie wybrało też najlepsze wyroby prezentowane na targach. Medal otrzymały oryginalne, szklane grzejniki Hotglass zgłoszone przez firmę AMD i kocioł Reto Duo prezentowane przez firmę Aldom.

Wyróżnienia otrzymały rynkowe nowości: drzwi firmy Zeromur, które są zlicowane ze ścianą i pozwalają na ciekawą aranżację wnętrz i Smartsauna - łatwa w montażu i mobilna sauna zgłoszona przez firmę Klafs.
Atrakcją targów była Strefa Designerów, w której swoje projekty i pomysły zaprezentowało łącznie czternastu młodych projektantów wnętrz oraz architektów krajobrazu z województwa zachodniopomorskiego. W ramach Strefy Designerów odbyło się również szkolenie: „Ochrona wzornictwa przemysłowego w prawie unijnym i polskim”, przygotowane dla przedsiębiorców i projektantów wzorów przemysłowych. Spotkanie poprowadzili eksperci z warszawskiej kancelarii rzeczników patentowych Patpol.

mab

Fot. Po raz 20 na terenie MTS odbyły się targi wyposażenia wnętrz Wszystko dla Domu (M.Abkowicz)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3088480