strona główna
  Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu
Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

W najnowszym numerze Świata Biznesu warto również przeczytać wywiad z Janem Gackowskim, wiceprezesem zarządu spółki Calbud, laureatem nagrody  Perła Biznesu 2019 w kategorii Osobowość Biznesu.

W magazynie tradycyjnie znajdziemy informacje o aktualnych wydarzeniach gospodarczych z regionu, zmiany kadrowe w zachodniopomorskim biznesie i felietony ekonomistów. >>PRZECZYTAJ/ POBIERZ PDF<< 
AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 7-8/2010

  HOME    Świat Biznesu nr 7-8/2010    

Wybraliśmy Miss „Świata Biznesu”

4 czerwca, podczas gali Miss Ziemi Zachodniopomorskiej (eliminacja do konkursu Miss Polonia) redakcja "Świata Biznesu" wybrała swoją własną królową piękności. Została nią Natalia Laska, 24-letnia studentka zarządzania na Uniwersytecie Szczecińskim.

Jak na miss magazynu biznesowego przystało, Natalia planuje poprowadzić rodzinną firmę - zakład stolarski w Mieszkowicach. Na razie robi „magisterkę” na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania (ma już licencjat z socjologii). Miss odebrała szarfę od Joli Gzik, ubiegłorocznej Miss naszego magazynu, zaś od Włodzimierza Abkowicza, redaktora naczelnego „Świata Biznesu” otrzymała komplet biżuterii z pereł.

Tytuł Miss Ziemi Zachodniopomorskiej zdobyła Małgorzata Dudka, 24-latka ze Sławna. I wicemiss została 19-letnia Katarzyna Grynfelder ze Szczecina, a drugą wicemiss - jej rówieśniczka Laura Kozłowska (również szczecinianka). To one wraz z 23-letnią kołobrzeżanką Aleksandrą  Ofianiewską, która otrzymała od organizatorów dziką kartę, będą reprezentowały nasz region w ogólnopolskich etapach konkursu Miss Polonia. Tytuł Miss „Świata Biznesu” przypadł 24-letniej Natalii Lasce, która studiuje zarządzanie na Uniwersytecie Szczecińskim.

Podczas gali finałowej w Międzyzdrojskim Domu Kultury dziewczyny zaprezentowały się podczas wyjść w strojach z salonu motocyklowego Mike's American Bikes, strojach kąpielowych Mewa Styl, w strojach wieczorowych projektanta Macieja Domańskiego i w sukniach ślubnych. Najpiękniejszą na Pomorzu Zachodnim, spośród 17 kandydatek wybierało jury, w skład którego, oprócz organizatorów, dziennikarzy, przedstawicieli Miss Polonia, wchodzili piłkarz, a ostatnio również tancerz - Radosław Majdan, aktualna Miss Polonia Maria Nowakowska oraz byłe Miss Ziemi Zachodniopomorskiej - Ania Tarnowska, Monika Szmajdzińska i Żaneta Sitko oraz zastępca burmistrza Międzyzdrojów Mateusz Flotyński.

Wieczór oficjalnie zakończył się bankietem w hotelu Amber Baltic, a nieoficjalnie - zabawą do białego rana w jednej z międzyzdrojskich dyskotek.
Organizatorami gali byli Miss Model Organization, agencja modelek Małgorzaty Rożnieckiej i Event Factory.

"Świat Biznesu" był patronem medialnym konkursu.

Sylwester Gracz

 

 

2.missSB.JPG


 

Fot 1.Triumfatorki konkursu. Od lewej: Laura Kozłowska, Małgorzata Dudka  i Katarzyna Grynfelder,

Fot. 2.Tegoroczną Miss Świata … Biznesu została Natalia Laska

Fot. Sylwester Gracz

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3088358