strona główna
  Perły Biznesu 2020: Nowy termin zgłoszeń (31 maja) i rozstrzygnięcia konkursu (wrzesień 2021r.)

W związku z pandemią COVID-19 przesuwamy termin przyjmowania zgłoszeń oraz rozstrzygnięcia konkursu gospodarczego Perły Biznesu 2020. Kandydatów do tytułu osobowości i wydarzenia gospodarczego roku 2020 nadsyłać można do końca maja 2021r. Laureatów poznamy we wrześniu 2021.

Zgłoś kandydatów do nagrody w kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu.>>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 10-11/2016

  HOME    Świat Biznesu nr 10-11/2016    

Brydż w hali SDS

W połowie września w Szczecinie rozegrano najstarszy mityng brydżowy organizowany w Polsce - „Bursztynowy”. Była to 58. edycja tych zawodów, które należą do największych w regionie. Turniej główny wygrali obrońcy - Artur Pomarański (Gorzów) i Zbigniew Sawicki (Szczecin).

Ponad 200 zawodników w dwóch turniejach robi wrażenie, ale frekwencja na „Bursztynowym” bywała lepsza. Tym razem na przeszkodzie stanęła pogoda, która nie sprzyjała brydżystom. W połowie września panowały bowiem iście lipcowe upały… Miejscem zmagań była - podobnie jak w roku ubiegłym – hala Szczecińskiego Domu Sportu. Rozegrano dwa turnieje mityngowe. W piątkowym na punkty meczowe najlepszymi okazali się szczecinianie – Andrzej Dębowski i Jerzy Stańczyk, którzy praktycznie w połowie zmagań wypracowali sobie taką przewagę, że jeszcze w trakcie gry przyjmowali gratulacje. Kolejne lokaty na podium zajęli inni szczecinianie – Tomasz Jakóbczak z Włodzimierzem Reszelskim oraz Beata Szczepańska z Eligiuszem Śmieją.  W sobotnim głównym turnieju OTP na maksy wygrali wspomniani już Artur Pomarański (Gorzów) i Zbigniew Sawicki (Szczecin), przed reprezentantami Słupska Marią Tomczewską i Markiem Pietrzakiem oraz Andrzejem Mazurkiem (Leszno) i Władysławem Tomasiakiem (Szczecin). Turniej odbył się dzięki wsparciu Urzędu Miasta, a w szczególności Miejskiego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Rehabilitacji. Nie zawiedli też sponsorzy turnieju, tacy jak: firma deweloperska Siemaszko, agencja reklamowa Zapol, firma brokerska Sawiko czy Szczecińska Energetyka Cieplna. Patronat medialny nad imprezą sprawował m.in. TVP Szczecin, Radio Szczecin, Głos Szczeciński oraz „Świat Biznesu”, zaś honorowy – marszałek województwa zachodniopomorskiego - Olgierd Geblewicz.

ps

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3224711