strona główna
  Perły Biznesu 2020: Nowy termin zgłoszeń (31 maja) i rozstrzygnięcia konkursu (wrzesień 2021r.)

W związku z pandemią COVID-19 przesuwamy termin przyjmowania zgłoszeń oraz rozstrzygnięcia konkursu gospodarczego Perły Biznesu 2020. Kandydatów do tytułu osobowości i wydarzenia gospodarczego roku 2020 nadsyłać można do końca maja 2021r. Laureatów poznamy we wrześniu 2021.

Zgłoś kandydatów do nagrody w kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu.>>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 10-11/2016

  HOME    Świat Biznesu nr 10-11/2016    

Duety mikstowe na słodko

Duet z Wielkopolski Jolanta Zientara - Rafał Junik zdobył tytuł Mistrzów Zachodniopomorskiego Związku Brydża Sportowego Par Mikstowych. Zawody rozegrano w ostatnią sobotę września, a miejscem karcianej rywalizacji były gościnne mury Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia na szczecińskiej Łasztowni.

W stawce piątej edycji mistrzostw stanęło 28 duetów. Zawody miały charakter otwarty, więc choć większość stanowili szczecinianie, nie zabrakło par z Koszalina, Kołobrzegu, Stargardu, a nawet ościennych województw. Tym razem prym wiedli przyjezdni. Pierwsze miejsce zajęli reprezentanci Chodzieży, którzy tuż po półmetku wysforowali się zdecydowanie na czoło stawki i umiejętnie utrzymali przewagę do końca 30-rozdaniowych zmagań. Na drugim miejscu uplasowało się utytułowane małżeństwo z Kołobrzegu - Sabina i Aleksander Kaźmierscy, zaś na trzecim - szczecińskie rodzeństwo Moleniów - Wioleta i Zdzisław. Tuż za podium znaleźli się prowadzący przez znaczną część imprezy szczecinianie Irena Nowak - Wiktor Kujda. Tym niestety kondycji i szczęścia starczyło tylko do połowy dystansu. Bo w brydżu, jakkolwiek umiejętności są niezbędne, to bez przychylności losu nie sposób zwyciężyć. Impreza miała atrakcyjną oprawę. Wyniki wyświetlały się na bieżąco na wielkim rzutniku, zaś nad poprawnym przebiegiem zawodów czuwał sędziowski duet Wacław Stefluk - Lech Mokrzycki. Do dyspozycji uczestników był serwis kawowy, a całości dopełniła elegancka i przestronna sala kinowa, w której odbywały się zawody. Podziękowania za miłą atmosferę turnieju należą się zarówno współgospodarzom imprezy, czyli CSL Internationale Spedition oraz pracownikom Centrum Kultury Euregionu Stara Rzeźna, ale także trzebieskiej fabryce słodyczy Dobosz, która ufundowała dla każdej pary słodkie upominki. Patronat medialny nad imprezą sprawowała redakcja „Świata Biznesu”.

ps

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3224674