strona główna
  Perły Biznesu 2020: Nowy termin zgłoszeń (31 maja) i rozstrzygnięcia konkursu (wrzesień 2021r.)

W związku z pandemią COVID-19 przesuwamy termin przyjmowania zgłoszeń oraz rozstrzygnięcia konkursu gospodarczego Perły Biznesu 2020. Kandydatów do tytułu osobowości i wydarzenia gospodarczego roku 2020 nadsyłać można do końca maja 2021r. Laureatów poznamy we wrześniu 2021.

Zgłoś kandydatów do nagrody w kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu.>>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 11-12/2012

  HOME    Świat Biznesu 11-12/2012    

Karuzela kadrowa

Machnicki.jpgMariusz Machnicki (43 lata) został powołany na stanowisko dyrektora Outlet Parku Szczecin otwartego w listopadzie przy ul. Struga. Outlet Park Szczecin to pierwsze w Szczecinie duże centrum wyprzedażowe. Znajduje się w nim ok. 60 sklepów. Karierę zawodową rozpoczynał jako sprzedawca w sklepie Levis Strauss. W ciągu kilku lat awansował na stanowisko dyrektora regionalnego. Następnie pracował w kilku innych firmach handlowych z branży odzieżowej. Od 2002 roku zatrudniony jako dyrektor centrów handlowych należących do firmy Inter Ikea. Przez ostatnie trzy lata był dyrektorem operacyjnym outletu Fashion House Warszawa. Mariusz Machnicki studiuje zarządzanie w Gdańsku.

Katarzyna Wojdas.JPGKatarzyna Wojdas (33 lata) została dyrektorem nowo otwartego obiektu Golden Tulip Międzyzdroje Residence, należącego do międzynarodowej sieci hoteli Louvre Hotels Group. Skończyła Studium Hotelarsko-Turystyczne, a następnie Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytet Warszawskiego. Pracowała w branży hotelarskiej w Warszwie, Konstancinie-Jeziornej, Krakowie, Legnicy, Wrocławiu, Juracie, obecnie zaś w Międzyzdrojach. Po pracy Katarzyna Wojdas uprawa spinning, którym się pasjonuje.

Paprocki.jpgPrzemysław Paprocki (25 lat) jest dyrektorem sklepu Decathlon Ustowo otwartego pod koniec października. Od dwóch lat związany jest z tą siecią. Wcześniej był szefem działu Góry w sklepie w Żorach, skąd pochodzi. Wcześniej pracował w dużych sklepach innych sieci. Jest absolwentem inżynierii środowiska na Uniwersytecie Opolskim. Sklep, którym kieruje Przemysław Paprocki, jest 27. Decathlonem w Polsce. Decyzja o jego otwarciu zapadła ok. dwóch lat temu. W sklepie zatrudnionych jest 35 osób. Na 3,6 tys. mkw. sklepu znaleźć można ubrania i sprzęt pogrupowany według dyscyplin sportu. W swoich sklepach, oprócz znanych marek światowych, firma oferuje szeroki wybór specjalistycznych marek własnych. Założony w 1976 roku Decathlon ma ponad 600 sklepów w 17 krajach, zatrudnia 41 tys. pracowników (1,5 tys. w Polsce). W tym roku w Polsce planowanych jest jeszcze kilka nowych otwarć.

(Ł.P., mab)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3224725