strona główna
  Perły Biznesu 2020: Nowy termin zgłoszeń (31 maja) i rozstrzygnięcia konkursu (wrzesień 2021r.)

W związku z pandemią COVID-19 przesuwamy termin przyjmowania zgłoszeń oraz rozstrzygnięcia konkursu gospodarczego Perły Biznesu 2020. Kandydatów do tytułu osobowości i wydarzenia gospodarczego roku 2020 nadsyłać można do końca maja 2021r. Laureatów poznamy we wrześniu 2021.

Zgłoś kandydatów do nagrody w kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu.>>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 11-12/2012

  HOME    Świat Biznesu 11-12/2012    

Klinika piękna i urody

Kobiety od zawsze chcą dbać o siebie, pragną być młode i piękne. Miejscem, które pomoże poczuć się kobiecie zadbaną, świeżą i odprężoną jest działająca w Szczecinie przy ul. Narutowicza 16A/1 od września tego roku  Klinika Urody CICCO.

Klinika Urody prowadzona przez panią biolog i kosmetolog  mgr Karolinę Ciżyńską oferuje szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych, a także porady związane ze stylizacją i wizażem. Klinika CICCO to nie tylko kameralne, klimatyczne wnętrze, relaksująca muzyka, przyjazna, intymna atmosfera, ale przede wszystkim nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel. Profesjonalne modelowanie sylwetki, zabiegi odmładzające, złuszczające (eksfoliacja chemiczna) czy nawilżające, specjalne zabiegi dla kobiet w ciąży, indywidualny pakiet dla panny młodej czy też stworzony specjalnie dla mężczyzn zabieg relaksująco – rewitalizujący to propozycje, gdzie każda, nawet najbardziej wymagająca klientka lub …  klient znajdzie coś dla siebie.

- Jeśli nie mają Państwo jeszcze pomysłu na upominek a chcą sprawić radość bliskiej osobie możecie jej podarować wyjątkowy prezent w postaci bonu upominkowego CICCO. Oferty przygotowywane są indywidualnie z bogatej gamy zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych- zachęca Karolina Ciżyńska. -Zapraszamy również na promocje świąteczno-karnawałowe: makijaże, zabiegi przed wielkim wyjściem, przedłużanie rzęs czy też manicure hybrydowy- dodaje.

Nie potrzeba już jechać do sanatoriów SPA, by odzyskać  wewnętrzny spokój oraz poczucie harmonii ciała i umysłu. Bogata oferta masaży przy łagodnej muzyce pozwoli osobom zmęczonym, żyjącym w ciągłym stresie rozluźnić się i odprężyć po całym dniu pracy. Warto więc zajrzeć do enklawy spokoju i relaksu - do Kliniki Urody CICCO. W dni powszednie od 9 do 20, w soboty od 9 do 13.

(ML)

Fot. Karolina Ciżyńska: - Zapraszamy na promocje świąteczno-karnawałowe: makijaże, zabiegi przed wielkim wyjściem, czy też manicure hybrydowy. (Monika Łysiak)

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3224594