strona główna
  Perły Biznesu 2020: Nowy termin zgłoszeń (31 maja) i rozstrzygnięcia konkursu (wrzesień 2021r.)

W związku z pandemią COVID-19 przesuwamy termin przyjmowania zgłoszeń oraz rozstrzygnięcia konkursu gospodarczego Perły Biznesu 2020. Kandydatów do tytułu osobowości i wydarzenia gospodarczego roku 2020 nadsyłać można do końca maja 2021r. Laureatów poznamy we wrześniu 2021.

Zgłoś kandydatów do nagrody w kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu.>>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 6-7/2013

  HOME    Świat Biznesu nr 6-7/2013    

Lektury „Świata Biznesu”: Menadżerowie od A do Z

„Klub 100 – Monografia Zachodniopomorskich Menadżerów”, która ukazała się nakładem oficyny wydawniczej Zapol gromadzi sylwetki szczególnie uznanych biznesmenów Pomorza Zachodniego.

Jest to pierwsza edycja długofalowego projektu, który ma na celu promocję i integrację zachodniopomorskiego środowiska biznesowego. Idea publikacji wyrosła z chęci zaprezentowania zachodniopomorskich ludzi biznesu takimi, jakich na ogół ich nie znamy – mówiących o swoich pasjach, zainteresowaniach, poglądach na biznes i … życie.

W „Monografii” obok sylwetek znanych przedstawicieli biznesu znajdują się również informacje o kierowanych przezeń firmach, ich historii i misjach. Monografia jest opatrzona fotografiami bohaterów wydawnictwa i kierowanych przez nich firm oraz instytucji.

Barbara Bartkowiak przyznaje się na łamach książki do tego, że jest nazywana żelazną damą zachodniopomorskich finansów, zaś relaks odnajduje w dużej mierze w … pracy. Maria Bartczak w wolnym czasie lubi oglądać filmy, a ostatnio zasmakowała w telewizyjnej realizacji BBC o Sherlocku Holmesie.

Pasją Edwarda Osiny jest żeglarstwo  i dlatego raz w roku wybiera się z przyjaciółmi na żagle. Paweł Szynkaruk w wolnych chwilach uwielbia podróże i kibicowanie piłkarzom szczecińskiej Pogoni i wciąż liczy na pierwszy mistrzowski tytuł tej drużyny. Zbigniew Wielgosz w wolnych chwilach degustuje i … wytwarza wina. Magdalenę Kotnis spotkać można na basenie i siłowni. Latem  uprawia windsurfing zaś zimą wybiera się na narty.

Dariusz Więcaszek odpoczywa przy pielęgnacji ogrodu i jak mówi o sobie odpoczywa przy koszeniu, przycinaniu i nawożeniu. Piotr Tomaszewicz wykorzystuje swoja wrodzoną ciekawość świata  i dlatego jego pasją są podróże. Preferuje też sport czynny: tenis , narty i jazdę konną. Mirosław Sobczyk odpoczywa przy wędkowaniu i jego, wciąż niespełnionym marzeniem jest złowienie dwudziestokilogramowego karpia. Podobne zainteresowania ma Irena Agata Łucka. Te i inne informacje o członkach Klubu 100 można znaleźć nie tylko w monografii w wersji drukowanej, ale także na stronie internetowej www.klub-100.pl.

Walet Pik

„Monografia Zachodniopomorskich Menadżerów. Klub 100”
Wydawnictwo Zapol. Szczecin 2013.

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3224742