strona główna
 

O tym czy wsparcie dla przedsiębiorców w czasie pandemii koronawirusa było wystarczające i trafione, jakie plusy i minusy ma Krajowy Plan Odbudowy oraz jakie są zalety i wady Polskiego

Ładu - m.in. na te tematy dyskutowali znani szczecińscy ekonomiści: prof. Juliusz Engelhardt i prof. Dariusz Zarzecki z Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, prof. Aneta Zelek, rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu i prof. Stanisław Flejterski, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej, podczas dyskusji redakcyjnej Świata Biznesu. jej zapis prezentujemy w najnowszym wydaniu naszego magazynu.

 Przeczytaj/pobierz Świat Biznesu nr 2/2021

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 4-5/2013

  HOME    Świat Biznesu nr 4-5/2013    

Meble z Pomorza w Szczecinie

Biuro handlowe w Szczecinie otworzyła rodzinna firma Kostrubiec spod Słupska, która od ponad 20 lat produkuje meble biurowe.

- Przy ul. Tkackiej 55 działamy od lutego. Można tu zobaczyć nasze przykładowe produkty, przychodzą do nas klienci, którym pomagamy w doborze mebli. Najczęściej jednak to nasz doradca odwiedza klienta i większość ustaleń odbywa się na miejscu. Często od razu dokonuje pomiarów pomieszczeń, co następnie pozwala nam na wykonanie projektu. Wcześniej przez kilka miesięcy funkcjonowaliśmy na rynku zachodniopomorskim na zasadzie mobilnego przedstawicielstwa – mówi Aleksandra Kostrubiec, która prowadzi szczeciński oddział firmy.
Do tej pory firma Kostrubiec znana była na Pomorzu. Jej meble spotkać można w wielu biurach, gabinetach, kancelariach prawnych, salach konferencyjnych i szkoleniowych, a także w recepcjach, punktach obsługi klienta i biurowych aneksach kuchennych.

- Stawiamy na jakość. Nie prowadzimy masowej produkcji, a meble produkujemy pod zamówienie konkretnego klienta i używamy akcesoriów sprawdzonych europejskich producentów, dzięki czemu udzielamy trzyletniej gwarancji na nasze wyroby – tłumaczy przepis na sukces Aleksandra Kostrubiec. Pytana o plany rozwoju w Szczecinie przyznaje, że z uwagą śledzi tutejszy rynek i liczy m.in. na firmy, które rozpoczną działalność w nowych biurowcach.

Początki działalności firmy sięgają roku 1989, kiedy to rozpoczęto produkcję mebli w Sąborzu pod Słupskiem. Najpierw były to stoliki pod telewizory, sprzęt komputerowy i kserokopiarki. W późniejszych latach gama produktów poszerzyła się o biurka, a następnie wszelkie inne meble biurowe. Obecnie firma wyposaża w meble ok. tysiąca stanowisk biurowych w skali roku i obserwuje szybki wzrost zamówień. W 2011 roku słupski producent unowocześnił park maszynowy o linię technologiczną do produkcji mebli dzięki dotacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Pozwoliło to na zwiększenie produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości.

mab

 

Foto: Aleksandra Kostrubiec w biurze handlowym firmy przy ul. Tkackiej 55 w Szczecinie

fot. mab

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3294182