strona główna
  Perły Biznesu 2020: Nowy termin zgłoszeń (31 maja) i rozstrzygnięcia konkursu (wrzesień 2021r.)

W związku z pandemią COVID-19 przesuwamy termin przyjmowania zgłoszeń oraz rozstrzygnięcia konkursu gospodarczego Perły Biznesu 2020. Kandydatów do tytułu osobowości i wydarzenia gospodarczego roku 2020 nadsyłać można do końca maja 2021r. Laureatów poznamy we wrześniu 2021.

Zgłoś kandydatów do nagrody w kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu.>>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 11-12/2012

  HOME    Świat Biznesu 11-12/2012    

Metamorfozy Dobosza

Hotel Dobosz jest jednym z największych obiektów szkoleniowo-konferencyjnych w Polsce. Przeszedł w ostatnich latach gruntowny remont. Stylowe wnętrza, duże przestrzenie, eleganckie umeblowanie  - to wszystko podnosi prestiż organizowanych w nim imprez, konferencji i spotkań biznesowych  krajowych i zagranicznych. Wkrótce rozpocznie się remont części frontowej budynku mieszczącego się przy ul. Wróblewskiego w Policach.

SPA z dostępem do świata

- Już za kilkanaście miesięcy powinno się to zmienić - zapewnia Justyna Dobosz, właścicielka obiektu. - W pierwszej kolejności zadbaliśmy, aby standard wszystkich sal konferencyjnych oraz pokojów mógł sprostać oczekiwaniom klientów – wyjaśnia Justyna Dobosz, właścicielka obiektu. - Teraz nadszedł czas na zmianę elewacji.

Hotel może pomieścić jednorazowo pół tysiąca osób. Do dyspozycji gości jest 220 jedno-, dwu- i trzyosobowych pokojów oraz 6 luksusowych apartamentów. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory, telefony oraz bezpłatny dostęp do internetu. Liczne udogodnienia umożliwiają swobodne korzystanie i poruszanie się osobom niepełnosprawnym.
Basen z biczami wodnymi, gabinety SPA, odnowy biologicznej, fizykoterapii, w przyszłym roku dojdą pomieszczenia przystosowane do sauny suchej oraz parowej - to wszystko znajduje się lub znajdzie w ofercie Dobosza. I pomyśleć, że przed kilkunastu laty mieścił się tam hotel fabryczny.

Mniej wesel, więcej szkoleń

Przystosowany do obsługi sympozjów i seminariów z udziałem do 1000 uczestników obiekt, został zaprojektowany również z myślą o organizowaniu spotkań z udziałem mniejszej liczby osób. Stąd wyodrębnienie pięciu klimatyzowanych sal różnej wielkości.

- Swego czasu dużą popularnością cieszyły się organizowane u nas przyjęcia weselne, które odbywały się nawet w dni powszednie - wspomina Justyna Dobosz. - W dobie kryzysu jest ich znacznie mniej, ale wiosną niezmiennie trwa okres komunijny. Terminy są rezerwowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem i nie odczuwamy znaczącego spadku zamówień. Z kolei coraz częściej goszczą u nas przedsiębiorcy, biznesmeni oraz  pracownicy korporacyjni na firmowych spotkaniach.
Tym bardziej, że hotel stara się przyciągnąć klientów konkurencyjnymi cenami oraz dodatkowymi atrakcjami. W jego salach koncertowali m.in.: zespół Łzy, król muzyki cygańskiej Don Vasyl, czy też Janusz Laskowski. Odbywały się tam liczne bankiety, ogólnopolskie turnieje lotkarskie, gale plebiscytu na dziesiątkę najlepszych sportowców Polic. Ponadto w ofercie dostępne są pakiety weekendowe oraz rehabilitacyjne.

Coś dla panów, coś dla pań

Hotel Dobosz znajduje się w sercu Polic, 900 metrów od ratusza miejskiego. Centrum Szczecina oddalone jest od hotelu o 15 km z dogodnym dojazdem komunikacją miejską. Jeśli ktoś jest zmotoryzowany, może spokojnie pokonać tę drogę w 20 minut. W hotelu znajduje się salon kosmetyczny z szerokim wyborem zabiegów. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking, winda, całoroczny kryty basen, sklep z upominkami, kwiaciarnia, nawet apteka. Goście mają możliwość spędzania czasu w sali gier z rzutkami i bilardem. Dobra wiadomość dla miłośników zwierząt – są akceptowane przez personel hotelu.  Dla nich też znajdzie się lokum.

Śniadania w formie bufetu serwowane są codziennie rano w restauracji, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej. Można również zrelaksować się w hotelowym barze oferującym szeroki wybór drinków i innych napojów.
- Wkrótce zamierzamy udostępnić dyskotekę i uruchomić w hotelu centrum fitness, - planuje Justyna Dobosz. - Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, inauguracja nastąpi już w 2013 roku.

Paweł Stężała

Fot. Justyna Dobosz: - Coraz częściej goszczą u nas przedsiębiorcy, biznesmeni oraz  pracownicy korporacyjni (archiwum). 

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3224625