strona główna
  Perły Biznesu 2020: Nowy termin zgłoszeń (31 maja) i rozstrzygnięcia konkursu (wrzesień 2021r.)

W związku z pandemią COVID-19 przesuwamy termin przyjmowania zgłoszeń oraz rozstrzygnięcia konkursu gospodarczego Perły Biznesu 2020. Kandydatów do tytułu osobowości i wydarzenia gospodarczego roku 2020 nadsyłać można do końca maja 2021r. Laureatów poznamy we wrześniu 2021.

Zgłoś kandydatów do nagrody w kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu.>>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu 11-12/2012

  HOME    Świat Biznesu 11-12/2012    

Mojsiuk Centrum otwarte!

Wyposażone w najnowocześniejszą, innowacyjną technologię  i jednocześnie największe w Polsce centrum napraw blacharsko- lakierniczych powstało w Starych Bielicach k/Koszalina, obok drogi krajowej Szczecin – Gdańsk.

Pierwsze samochody pojawiły się w Mojsiuk Centrum Blacharsko – Lakierniczym SA  w połowie października. Centrum o powierzchni 4 tys. m kw. zostało zlokalizowane w kompleksie motoryzacyjnym Grupy Mojsiuk skupiającej salony i serwisy Mercedesa, Hondy i Peugeota.

Centrum przeznaczone jest zarówno do napraw samochodów osobowych, jak i ciężarowych: ciągników i naczep, samochodów dostawczych oraz autobusów. Kazimierz Mojsiuk, właściciel Grupy i prezes Centrum wyjaśnia: - Remontujemy samochody wszystkich marek. Posiadamy autoryzację Mercedesa, Hondy, Peugeota, oraz producentów naczep samochodowych Schmitza i Krone. Ale w nowym Centrum naprawiamy wszystkie marki samochodów, a więc nie tylko te, które mamy w serwisowaniu.

- Już dziś mamy wielu klientów flotowych z różnych województw – opowiada Hanna Mojsiuk, która zarządza nowym Centrum. - Mamy wiele długoterminowych umów z renomowanymi spedytorami i firmami posiadającymi własne środki transportu.

Kazimierz Mojsiuk wskazuje na jeszcze jeden ważny aspekt firmy: - Naszym atutem jest personel przeszkolony w najlepszych ośrodkach szkoleniowych zagranicznych i krajowych. Pracownicy są otwarci na różnego rodzaju nowinki techniczne. Na bieżąco współpracujemy z Politechniką Koszalińską, Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym i Wyższą Szkołą Inżynieryjno – Techniczną w Szczecinie oraz technikami samochodowymi w Koszalinie i w Szczecinie. To właśnie dzięki tym uczelniom i szkołom zdobywamy nowych pracowników o wysokich kwalifikacjach. Korzystają z tej  współpracy również szkoły średnie i wyższe. Zapewniamy im bowiem u nas  praktyki studenckie i uczniowskie.

mab

Uroczyste otwarcie Centrum. W środku: Irena i Kazimierz Mojsiukowie, właściciele Grupy Mojsiuk w towarzystwie wicemarszałka zachodniopomorskiego Wojciecha Drożdża i prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego (M.Abkowicz) 

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3224718