strona główna
  Perły Biznesu 2020: Nowy termin zgłoszeń (31 maja) i rozstrzygnięcia konkursu (wrzesień 2021r.)

W związku z pandemią COVID-19 przesuwamy termin przyjmowania zgłoszeń oraz rozstrzygnięcia konkursu gospodarczego Perły Biznesu 2020. Kandydatów do tytułu osobowości i wydarzenia gospodarczego roku 2020 nadsyłać można do końca maja 2021r. Laureatów poznamy we wrześniu 2021.

Zgłoś kandydatów do nagrody w kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu.>>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 10-11/2016

  HOME    Świat Biznesu nr 10-11/2016    

Na konie do Warnika

Znani polscy jeźdźcy i miłośnicy koni z kraju i zagranicy wzięli udział w otwarciu akademii jeździeckiej Verso la Natura.

To pierwszy tak nowoczesny obiekt w okolicach Szczecina.  Ośrodek znajduje się w Warniku w gminie Kołbaskowo. Wokół są pola, a w oddali roztacza się panorama Szczecina. Obiekt robi wrażenie - są tam nowe budynki i piękne konie. - Stworzyliśmy profesjonalną i ekskluzywną akademię, w której będziemy pomagać uczyć się jeździć wszystkim chętnym. Stawiamy na jakość: mamy bardzo dobrych instruktorów, świetne konie oraz bardzo komfortowe warunki do treningu, w tym jedną z największych w regionie hal o wymiarach 62 na 22 metry - mówi Natalia Czernik, która prowadzi Verso La Natura. Twórczyni Akademii skupiła się na detalach: budynek główny wykonany jest w wysokim standardzie, ściany hali zabezpieczone są bandami z giętego drewna, a konie, gdy chcą, ze swoich boksów mogą wychodzić na małe padoki. 1 października zespół akademii prowadzonej przez Natalię Czernik zorganizował oficjalne otwarcie akademii, które przyciągnęło zarówno miłośników koni, jak i mieszkańców gminy. Program wydarzenia obfitował w widowiskowe pokazy jazdy konnej, których zwieńczeniem był konkurs skoków z udziałem m.in. Jarosława Skrzyczyńskiego i Mściwoja Kieconia, członków kadry narodowej Polski w tej dyscyplinie. W zabawie brała tez udział publiczność. Z myślą o niej odbył się konkurs, w którym zespoły - najpierw jeździec na koniu, a potem kierowca - osoba z publiczności, w samochodzie marki BMW, musieli pokonać wyznaczoną trasę. Ich czasy były sumowane i dawały wynik drużyny. Oficjalne otwarcie było okazją do zwiedzenia obiektu - hali jeździeckiej, „karuzeli” z lonżownią, stajni z boksami i padokami, z myjkami, a nawet solarium i stacjonarną bieżnią dla koni. na miejscu swoją ofertę prezentowali producenci i dystrybutorzy ubrań dla jeźdźców i akcesoriów do jazdy konnej.

SG

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3224728