strona główna
  Perły Biznesu 2020: Nowy termin zgłoszeń (31 maja) i rozstrzygnięcia konkursu (wrzesień 2021r.)

W związku z pandemią COVID-19 przesuwamy termin przyjmowania zgłoszeń oraz rozstrzygnięcia konkursu gospodarczego Perły Biznesu 2020. Kandydatów do tytułu osobowości i wydarzenia gospodarczego roku 2020 nadsyłać można do końca maja 2021r. Laureatów poznamy we wrześniu 2021.

Zgłoś kandydatów do nagrody w kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu.>>>

AKTUALNE WYDANIE
PARTNERZY
PATRONATY
PREZENTACJE
Świat Biznesu nr 10-11/2016

  HOME    Świat Biznesu nr 10-11/2016    

Pałacowa Herbatka w Koszalinie

Herbatka Izbowa Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie odbyła się 10 września w wyjątkowej scenerii ogrodu i hotelu Bursztynowy Pałac w Strzekęcinie. Jest to malowniczy kompleks pochodzący z XVII wieku, położony w centrum parku krajobrazowego.

To wyjątkowe miejsce było niegdyś siedzibą rycerską rodziny von Wolde. W swojej bogatej historii pałac był między innymi siedzibą PGR, ośrodkiem wypoczynkowym Zakładów Samochodowych w Jelczu i internatem koszalińskiego technikum budowlanego. Dziś jest jednym z najbardziej wyjątkowych i pięknych miejsc w północnej Polsce, profesjonalnym obiektem hotelowym, z najwyższej jakości obsługą i kuchnią. W tym roku Bursztynowy Pałac zapisał nową kartę w swojej historii, a była to Herbatka Izbowa Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie, która gościła prawie 400 osób, przedsiębiorców z Koszalina oraz zaproszonych gości. Herbatka jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń biznesowych w regionie Pomorza Środkowego. Spotkanie jest doskonałą okazją do integracji środowiska biznesowego, możliwości poznania się z potencjalnymi kontrahentami oraz kuluarowych rozmów na tematy gospodarcze z parlamentarzystami, przedstawicielami władz Koszalina oraz władz samorządowych województwa i poszczególnych powiatów. W trakcie wrześniowej Herbatki wręczono podziękowania dla partnerów i sponsorów tego wydarzenia. Wyróżniono również panią Halinę Kozak, prezes Kancelarii Doradztwa Podatkowego i Audytu Debet, z okazji 25–lecia działalności. Imprezę uświetnił duet trębaczy, a zabawę do późnego wieczora zapewnił zespół Kolesie z Koszalina. - Dopisali przedsiębiorcy, którzy przybyli gremialnie do Strzekęcina. Chcemy tę imprezę powtarzać cyklicznie – skomentowała przebieg Herbatki Urszula Jeger, makler ubezpieczeniowy, sekretarz Rady Oddział PIG. - Dobrym pomysłem była charytatywna zbiórka artykułów szkolnych, które zostaną rozdane dzieciom za pośrednictwem pięciu organizacji pozarządowych, w których na zasadzie wolontariatu pracują członkowie naszej Izby - komentuje.

Dopisali przedsiębiorcy, którzy przybyli gremialnie do Strzekęcina. | fot. ZE ZBIORÓW PIG KOSZALIN

Wydawca
ABKOWICZ PRESS

ul.Cukrowa 45-5,
71-004 Szczecin,

Adres redakcji
Świat Biznesu
al. Piastów 48/515
70-311 Szczecin
tel.+48 601 335 804
redakcja@swiatbiznesu.com

Redaktor naczelny
Włodzimierz Abkowicz

Zespół redakcyjny
Michał Abkowicz
Paweł Stężała
Magdalena Szczepkowska

Stali felietoniści
Jacek Batóg
Stanisław Flejterski
Dariusz Zarzecki

Współpraca
Krzysztof Jach
Elżbieta Kubowska
Mieczysław Manik
Ewa Podgajna

Skład kolumn
Monika Gerlicka
tel. 603 557 311
monika@vemo.pl

Reklamy i ogłoszenia
tel. +48 601 335 804
reklama@swiatbiznesu.com

Druk
Rex-Druk
ul.Dębogórska 34
71-717 Szczecin
tel. 91 428 11 11

Redakcja nie zwraca materiałów
niezamówionych oraz zastrzega sobie
prawo opracowania redakcyjnego
tekstów przyjętych do druku.

Redakcja nie odpowiada za
merytoryczna treść reklam, ogłoszeń
i tekstów sponsorowanych.

Świat Biznesu w Internecie: www.swiatbiznesu.com
| Strona Główna |  Kontakt | 
 
CMS System, Powered by

Liczba odwiedzin: 3224548